Mekanik ile normal klavye farkı nedir?

C.Metee

Hectopat
Şu an mekanik klavye kullanıyorum ve çok sesli. Aile evinde olduğum için sıkıntı oluyor.
Normal klavyeye geçsem aradaki fark çok olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik klavyeler genellikle normal klavyelere nazaran daha az gecikme süresine sahip oluyorlar. Alacağınız klavye kaliteli olursa aradaki farkı fark edeceğinizi sanmıyorum.

Hiçbir şey olmaz. Sadece mekanik klavyede çıkarılan ses ve ışıklar için alınıyor işlev aynı.
Daha güçlü motorlu arabalar da sadece sesi için alınıyor o zaman.
Mekanik klavyeler daha tepkisel ve daha seri oluyor membrane ve mecha-membrane klavyelere göre. Eğer LoL tarzı oyunlar oynamıyorsanız pek bir şey değişmeyecektir. Tabii rahatlık olarak farkları olacaktır ürünlerin.

Mekanik klavyeler daha tepkisel ve daha seri oluyor membrane ve mecha-membrane klavyelere göre. Eğer LoL tarzı oyunlar oynamıyorsanız pek bir şey değişmeyecektir. Tabii rahatlık olarak farkları olacaktır ürünlerin. Kanka kaliteli bir ürün alırsa fark yaratmaz

Mekanik klavyeler daha tepkisel ve daha seri oluyor membrane ve mecha-membrane klavyelere göre. Eğer LoL tarzı oyunlar oynamıyorsanız pek bir şey değişmeyecektir. Tabii rahatlık olarak farkları olacaktır ürünlerin.

Kaliteli bir ürün alırsa değişeceğini düşünmüyorum ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir ürün alırsa değişeceğini düşünmüyorum ben.
Kalitesiz bir mekanik ile kaliteli bir membrane klavye tabii ki benzer sonuçlar verir, fakat kaliteli membrane klavyeler kaliteli mekanik klavyelerin fiyatında zaten.

Switch sesini zarar vermeden bir şekilde azaltamiyor muyuz?

Gamenote HV-KB432l ile @The Ruh hastasi attığı klavyelerde çok fark olur mu​

CS 1.6 ve GTA 5 oynuyorum genellikle LoL e çok girmiyorum.

Son düzenleme:
Switch sesini zarar vermeden bir şekilde azaltamiyor muyuz?

Gamenote HV-KB432l ile @The Ruh hastasi attığı klavyelerde çok fark olur mu​

CS 1.6 ve GTA 5 oynuyorum genellikle LoL e çok girmiyorum.
Performans olarak fark etmez fakat kullanırken rahatlığınız değişebilir.

Geri
Yukarı