Mekanik klavye önerisi

Evelyn

Kilopat
Daha fazla  
Gamepower Ogre Red Switch almayı düşünüyordum ama Gamepower Warlock compact modeli çok hoşuma gitti küçük olması yüzünden ışık vs. umrumda değil ama hiçbir yerde stokta yok, nereden alabilirim?
300TL gibi bir fiyata alabileceğim başka mekanik klavye var mı?

Gamepower Ogre Red Switch almayı düşünüyordum ama Gamepower Warlock compact modeli çok hoşuma gitti küçük olması yüzünden ışık vs. umrumda değil ama hiçbir yerde stokta yok, nereden alabilirim?
300TL gibi bir fiyata alabileceğim başka mekanik klavye var mı?
GamePower almayın.

Bu klavyenin Red Switch versiyonu da var ama şuan stokta yok sanırım.

Gamepower almayın.

Bu klavyenin Red Switch versiyonu da var ama şu an stokta yok sanırım.

GamePower almayın deyip aynı Switch'leri kullanan Trust marka klavye önermeniz garip.

GamePower almayın deyip aynı Switch'leri kullanan Trust marka klavye önermeniz garip.
Switch'lere bir lafım yok, Outemu ünlü bir marka zaten. Benim lafım ürünün kalitesine. GamePower fiyatı düşürmek için ürünlerinin malzeme kalitelerini düşürüyor. Bizzat kendim tecrübe sahibi olduğum için söylüyorum. Olay sadece aliminyum yüzey ve switch markasından ibaret değil.

Gamepower almayın.

Bu klavyenin Red Switch versiyonu da var ama şu an stokta yok sanırım.

Reddragon bayağı hoşuma gitti boy olarak güzel ışık zaten kapalı kullanacağım tek sıkıntı Red Switch olmayışı.

Gamepower, Motospeed almayın ben almıştım 6 ay sonra D tuşu basmadı Gamepower'da sonra gittim Motospeed CK104 aldım 8 ay sonra W tuşu temassızlık yaptı.

Gamepower, Motospeed almayın ben almıştım 6 ay sonra D tuşu basmadı Gamepower'da sonra gittim Motospeed CK104 aldım 8 ay sonra W tuşu temassızlık yaptı.

Bu tarz sorunlar sadece belirli markalarda yaşanmıyor aynı sorun başıma Razer BlackWidow Chroma kullanırken de geldi. Klavyeyi aldıktan 2 hafta sonra "A" tuşu basmamaya başladı ve değişimini istedim.

Geri
Yukarı