Mekanik klavye önerisi

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Laptop kullanıyorum. Klavyesi bir süre sonra ısınıyor ve sinirimi bozuyor. Bende mekanik klavye alayım mı diye düşünmüyor değilim. YouTube'da adamın biri anna Pro 2 diye bir klavye almış aşırı hoş bir şey. Aradığım özellikler:
-Boyutu ortalama boyutlarda olsun işte göze hitap etsin. Numpad olmasa da olur.
-Hem Bluetooth ile hem de kablolu kullanılabiliyorsa müqemmel olur açılası.
-Işıl ışıl aydınlatmalar aman efendim binlerce renk seçeneği olmasa da olur münasip bir aydınlatma yeterli olur.
-Tak tuk ses çıkarmamalı. Kabul edilebilir bir sesi olursa güzel olur.
Amaç: Yeri geldi mi laptopa bağlayıp kullanmak yeri geldi mi TV'de kullanmak.
Fiyat konusunda hiçbir fikrim yok. F/P ürünü olursa güzel olur. Bu dönemde ne kadar olursa artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tak tuk ses istemiyorsanız, Brown ve Red ilacınız.

Bluetooth istiyorsanız ayrı önerim var.

Batman_ButceAraligi.jpg

Şaka bi' yana;

Tak tuk ses istemiyorsanız, Brown ve Red ilacınız.

Bluetooth istiyorsanız ayrı önerim var.

https://www.hepsiburada.com/motospe...i-outmu-kirmizi-yurt-disindan-p-HBV00000VFSXD bu ürünü çok beğendim. Bluetooht özelliği yok sanırım ama bu fiyat aralığında da olmaz herhalde. Göze hitap ediyor ve Red switchmiş. Marka nasıldır? Ürün iyi midir?
Redragon Dark Avenger K568 RGB Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürün de güzel.
Bu ikisi gibi bir şey istiyorum. Diğer arkadaşların attıkları doğrudan oyun için tasarımları güzel olsa da bana gitmez.

Motospeed CK61, attığınız klavye güzeldir ancak 400 küsür TL oluyor gümrük vergisi + kargo ile. Bunu göz önüne almak lazım, yoksa çok F/P bir klavye.

Dark Avenger ise harika bir TKL Blue switch ancak Blue switch çok ses çıkarır ve kafanızı ütüler. Sizin için önermem, seveni var tabii ki.

https://www.hepsiburada.com/motospe...i-outmu-kirmizi-yurt-disindan-p-HBV00000VFSXD bu ürünü çok beğendim. Bluetooht özelliği yok sanırım ama bu fiyat aralığında da olmaz herhalde. Göze hitap ediyor ve Red switchmiş. Marka nasıldır? Ürün iyi midir?
Redragon Dark Avenger K568 RGB Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürün de güzel.
Bu ikisi gibi bir şey istiyorum. Diğer arkadaşların attıkları doğrudan oyun için tasarımları güzel olsa da bana gitmez.

Bu iki klavyenin Türkçe Q klavye olanı yok mu?
Motospeed CK61, attığınız klavye güzeldir ancak 400 küsur TL oluyor gümrük vergisi + kargo ile. Bunu göz önüne almak lazım, yoksa çok F/P bir klavye.

Dark avenger ise harika bir TKL Blue Switch ancak Blue Switch çok ses çıkarır ve kafanızı ütüler. Sizin için önermem, seveni var tabii ki.

Sanırım örgü kablo ve Type-C Motospeed CK61.

Geri
Yukarı