Mekanik Klavye Önerisi

Oski

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle yardimlariniz için çok teşekkürler...

Bir klavye ariyorum TR içinde ve Mağaza'dan şahsen görüp deneyimleyip alabilicegim ve para konusunda bir limitim yoktur.

Önerilerinizi beklemekteyim hatta var ise video incelemelerle önerdikleriniz desteklenirse çok iyi olur.

Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Blackwidow Chroma alınmalı :)

HOCAM bütçe olarak pek sikintim yoktur 500 -600 tl olabillir belkide begenirsem dahada fazla olabilir

önerileriniz ve incelemeli varmidir hocam ? birde nacizane önerdginizi bizzat deneyebilicegim ne bilim bir mediamark olur vatan pc olur gold pc olur görüp bir inceleyim

Teknosa'da Black Widow Chrome var.
Bu arada istanbulda oturuyor isen İstinye Park Teknosa'da var.
İncelemeleri cok var o klavyenin popüler bir klavye olmasıyla beraber
dayanıklı ve verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

Acıkcası bir arkadaşıma önermişdim sonra istinye park'dan satın almıştı.
Bende giyim mağazasına uğrarken klavyeye bir baktım.
Acıkcası fotoğraf cekemedim cünkü o an aklıma gelmedi :)
Ama klavyeyi kullandım.
Mekanik hissi cok güzel öncelikle.
Ayrıca Chroma özelliği ile cok fazla renk kombinasyonu yapabiliyoruz bazen cok cocukca duruyor razer'ın
hazır sunduğu kombinasyonlar.
Ayrıca sürücü bakımından'da gayet güzel ve kolay bir arayüze sahip.
1-2 saatlik kullanımdan bunları cıkardım ben :)
Ayrıca evet klavye us'du bence sizin icin cok sıkıntı olmaz ise kesinlikle
Black Widow

Hocam işin açikçasi kullanmadigim için bir şey diyemicem haklisiniz...

Artik sessiz klavye istemiyorum mekanik klavyelerde ayni daktilo gibi ses çikmasini istiyorum ...bu şekildemi sizin onerdiginiz klavye?

Hocam işin açikçasi kullanmadigim için bir şey diyemicem haklisiniz...

Artik sessiz klavye istemiyorum mekanik klavyelerde ayni daktilo gibi ses çikmasini istiyorum ...bu şekildemi sizin onerdiginiz klavye?
Klik sesi duymak istiyorsanız Cherry MX Blue anahtar kullanan bir klavye almanız gerekir. Kullanım hissiyatı farkları var anahtar tipleri arasında. Kullanım öncelikleriniz önem kazanır bu noktada. Ama ses sizin için önce geliyorsa dediğim gibi Cherry MX serisinin mavisini tercih etmelisiniz. Bu klavyelerde mevcuttur:
CM STORM SGK-4030-GKCL1-TU klavye - inventus
CM STORM SGK-7000-MBCL1-UI klavye - inventus

Klik sesi duymak istiyorsanız Cherry MX Blue anahtar kullanan bir klavye almanız gerekir. Kullanım hissiyatı farkları var anahtar tipleri arasında. Kullanım öncelikleriniz önem kazanır bu noktada. Ama ses sizin için önce geliyorsa dediğim gibi Cherry MX serisinin mavisini tercih etmelisiniz. Bu klavyelerde mevcuttur:
CM STORM SGK-4030-GKCL1-TU klavye - inventus
CM STORM SGK-7000-MBCL1-UI klavye - inventus

hocam bu klavyeler cok güzel ses açisindanda...sanirsam bunlar gaming degil yanliş okumadiysam?
Mavi seri her markada varmidir? yada magzalarda mavi seri diyemi aricamda deneyebilicegim?
ve bu mavi seri klavyelerin gaming için de olani varmidiR?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı