Mekanik Klavye Önerisi

Ghurstird

Hectopat
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Bütçem 200-300 arası, biliyorum mekanik için biraz az bir bütçe ancak 1-2 tane marka gördüm, acaba alınabilir olan klavye var mı? 200-300 arasında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 300TL
Yorumun için teşekkür ederim ama biraz daha araştırdığımda blue switchli bir mekanik klavyye almak istediğimi fark ettim
Redragon Kumara Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi - n11.com sizce bu klavye alınabilir mi ?

Yorumun için teşekkür ederim ama biraz daha araştırdığımda blue switchli bir mekanik klavyye almak istediğimi fark ettim
Redragon Kumara Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi - n11.com sizce bu klavye alınabilir mi ?
Açıkcası Cherry'in Brown switchleri yarı fiyatınayken Cherry ile yarışamayacak markaların switchlerine yönelmeniz bir tık saçma. Tabii tercih meselesi ancak bir tarafta CM ve Cherry varken açıkcası Redragon tercih edilmemeli bence.

Açıkcası Cherry'in Brown switchleri yarı fiyatınayken Cherry ile yarışamayacak markaların switchlerine yönelmeniz bir tık saçma. Tabii tercih meselesi ancak bir tarafta CM ve Cherry varken açıkcası Redragon tercih edilmemeli bence.
Haklı olabilirsiniz ancak incelemelere baktığımda ve test ettiğimde bana göre blue switch diğerlerine göre çok daha iyi geldi. Ayrıca ararken daha iyi olabilecek bir ürün buldum : Cm Storm QuickFire Xt Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Mavi switch'i inceleme videolarında izlerken veya ekipman satan mağazalarda denerken sesi çok güzel geliyor ancak uzun kullanımda can sıkıcı olabilir. Yine de almakta kararlıysanız son attığınız son derece güzel.

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Bütçem 200-300 arası, biliyorum mekanik için biraz az bir bütçe ancak 1-2 tane marka gördüm, acaba alınabilir olan klavye var mı? 200-300 arasında?
Kendi görüşüme göre piyasanın en iyi F/P ürünü olan Sharkoon Skiller SGK3 RGB Red/Blue Switch alabilirsiniz.
Alman kalitesi asla seni üzmez.. 😊

Kendi görüşüme göre piyasanın en iyi F/P ürünü olan Sharkoon Skiller SGK3 RGB Red/Blue Switch alabilirsiniz.
Alman kalitesi asla seni üzmez.. 😊
Evet şimdi baya kararsız kaldım işte bunu mu alsam cm quickfire xt mi bunun görünüşü fişan daha iyi sanki ama quickfire da switchler cherry mx bunda kailh

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı