Mekanik Klavye Switchleri

Hatchet

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Bilişim teknolojileri alanı
Arkadaşlar elimde 260 TL bulunuyor.Bunun tamamını mekanik klavyeye yatırmak istiyorum.Önemli olan amaçlarımdan şaşmadan doğru klavyeyi almak.Sizlerin fikirleri önemli benim için.Bu fiyata üç(3) adet klavye araştırdım.Öncelikle klavyeleri söyleyeyim.

- Razer Blackwidow Tournament Stealth Edition (Orange Switch )
- Steelseries 6gv2 (Black Switch)
- Steelseries 7g (Black switch sanırsam)

Şimdi gelelim kullanım amacıma . Öncelikle CS:GO oyuncusuyum.Dolayısıyla elime yatkınlık önemli.Hak verirseniz o mekanik tuş sesi bazı insanlar için oldukça haz vericidir , benim içimde öyle.Bastığımda o sesi duymak istiyorum.Ne kadar ses olursa o kadar iyi olur anlayacağınız :) .Razer'in orange switch'i sesi fazla iyi vermiyor diye biliyorum , cidden öyle midir ? Bilen arkadaşlara soruyorum.Sizce bu saydıklarımdan hangisi bana uygun olacaktır ? Şimdiden teşekkürler...

Konu güncelliğini korumakta.

Eğer gece oynayacağım ve bütçeyi biraz daha arttırabilirim diyorsan Logitech G710+ öneririm.
Tuş seslerini çok güzel veriyor, ışıklandırması gayet iyi ve G tuşları çok kolay ayarlanıyor.
Mesela ben G1 i M4A4/AK-47 ve P250 almada kullanıyorum.
Fiyat şu an Media Markt internet mağzasında 369 TL.
Ben Vatan'a gittiğimde 500 TL idi Media Markt internet fiyatını gösterdim 350 TL'ye aldım klavyeyi.

Benim ışıklandırma hevesim açıkcası yok . Sunduğum klavyelerde hangisi benim açımdan en uygunu olur ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı