Mekanik klavye tavsiyesi

yusufsuren

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Su Bilimleri Mühendisliği
Selamlar,
Öncelikle 250-270 liraya kadar bütçem var. Rainbow veya Full RGB olması gibi özellikler aramıyorum sadece mekanik hisli değil mekanik olsun ve performanslı olsun performanstan kastımda iste tepki hizi hissiyatı vs. aradım fakat RGB aydinlatmali veya Rainbow aydinlatmali klavye dışında mekanik klavye bulamadım. Al ışığını kapat diyeceksiniz belki ama sirf kullanmicagim bir ozellige fazladan para vermek istemiyorum, varsa böyle sade ışıksız bir mekanik klavye öneriniz cok sevinirim.

Selamlar,
Öncelikle 250-270 liraya kadar bütçem var. Rainbow veya Full RGB olması gibi özellikler aramıyorum sadece mekanik hisli değil mekanik olsun ve performanslı olsun performanstan kastımda iste tepki hizi hissiyatı vs. aradım fakat RGB aydinlatmali veya Rainbow aydinlatmali klavye dışında mekanik klavye bulamadım. Al ışığını kapat diyeceksiniz belki ama sirf kullanmicagim bir ozellige fazladan para vermek istemiyorum, varsa böyle sade ışıksız bir mekanik klavye öneriniz cok sevinirim.
Merhabalar iyi forumlar;

Sade mekanik klavye bilmiyorum ama sana maalesef ışıklı bir klavye öneriyorum ben kullanmadım ama iyi yorumlar okudum ve tepki süresi bayağı iyi dendiğine göre urlyi hemen bırakıyorum bakabilirsin.

Merhabalar iyi forumlar;

Sade mekanik klavye bilmiyorum ama sana maalesef ışıklı bir klavye öneriyorum ben kullanmadım ama iyi yorumlar okudum ve tepki süresi bayağı iyi dendiğine göre urlyi hemen bırakıyorum bakabilirsin.

Hocam sade demiştim bu resmen robot ya 🤣🤣 ama emeğiniz için teşekkür ederim 😊😊
GXT 890 kullanıyorum, şiddetle öneririm. Işıksız mekanik hiç aramadım ve bilmiyorum. Özelikle bu fiyat bandında yani.
Teşekkür ederim düşünücem

K83 200 TL Bandındaydı 2019 Haziran aylarında diye hatırlıyorum o zaman almamıştım, geçenlerde birkaç ay aradım piyasada bulamadım yurt dışından getirmek istersen 350,00 TL gibi bir fiyatı var bende RGB istemiyordum şu an James Donkey 610 S Brown Switch kullanıyorum 170 liraya aldığımdan beri ışıkları kapalı hocam öneririm ama güzel klavye beğendim :D

K83 bulamadım. Gxt 890 aklımda. İsiksiz mekanik klavye yok pek anladığım kadarıyla o yüzden gamepower ogre nasıldır bilen varmi?

HyperX alloy FPS Pro Red Switch tek geçer. İki senedir kullanıyorum, bana mısın demiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı