Mekanik klavye tavsiyesi

Corsair daha çok LOL tarzı oyunlar için tasarlanmış soldaki tuşlara alışık değilsen kullanması ve alışması uzun sürüyor bir FPS oyuncusu için tavsiye etmem dedim yukarıda belirttim zaten tasarım ve güç istiyorsan ASUS ROG konfor istiyorsan Corsair hız istiyorsan SteelSeries.
Güç derken anlamadım? :D Tasarım ise zaten göreceli bir kavram. Üstelik arkadaşa direkt K95 al demedim, iki farklı seçenek sundum diğer seçenek olan K70 MK.2'de G tuşları yer almıyor. Ayrıca G tuşları olan K95'i satın alsa bile alışması çok kısa sürecektir.

Fiyatı gülünç bir ürün linki atmışsınız ve biri de çıkıp fiyattan dolayı uyardı diye bu kadar içerlemeyin. İçerleyip Corsair şöyle böyle demeyin. :)

Bide elimde A4 Tech B640 var. İkisi arasında B640 daha fazla ses çıkarıyor. Daha kalın çıkarıyor. Bide Asus Flare daha yumuşak.

Son düzenleme:
Güç derken anlamadım? :D tasarım ise zaten göreceli bir kavram. Üstelik arkadaşa direkt K95 al demedim, iki farklı seçenek sundum diğer seçenek olan K70 mk. 2'de g tuşları yer almıyor. Ayrıca g tuşları olan K95'i satın alsa bile alışması çok kısa sürecektir.

Fiyatı gülünç bir ürün linki atmışsınız ve biri de çıkıp fiyattan dolayı uyardı diye bu kadar içerlemeyin. İçerleyip Corsair şöyle böyle demeyin. :)

Ben aldığım fiyat için dedim 500 TL'ye alınabilcek en iyisi bu Corsair'e laf yapmıyorum kulaklığım Corsair HS70 gayet memnunum ama klavye olarak beğenmiyorum benim görüşüm bu sen beğenebilirsin orası başka bir de her klavyeyi kullandım dedim arasından şu anki kullandığım claymore u seçtim bence kullanmadığın ürünler hakkında çok konuşma. Bende gidip direkt bunu al demedim kullanıyorum tavsiye ediyorum 1800 TL bende vermem buna fiyat önemsiz dedi bunu koydum.

Eğer G tuşları sizi rahatsız etmeyecekse K95, G tuşu olsun istemiyorum derseniz K70 MK.2 tavsiye ederim. Bizzat K70 MK.2 kullanıyorum, öncesinde bir süre de K68 kullandım. Klavyede Corsair'i tek geçerim.

Geri
Yukarı