Mekatronik mühendisliği için laptop önerisi

Bütçe
10500
Sizin için işlemci cok onemlidir zaten ekran kartıda fazlası ile yeterli MX serisi cihazlarla bile kullananlar ve işini gorenler var Intel önerimdir kesinlikle bende sistem yoneticisiyim fakat veri tabanına yöneleceğim.

Son düzenleme:

Monster ile benzer kasalar zaten fark bulunmuyor ve müşteri menmuniyeti ve hizmetleri bence Monster daha iyi hem de canta ve flass bellek hediye hem de iade hakkın ölü pixel gibi imkanarda sunuyor. Ve işlemci olarak da bence Monster daha fiyat performans benim gozumde.

ASUS TUF kronik ısınma mevcut ve yüksek sesli fan sesi mevcut.
Parcaları gereksiz pahalı.
Müşteri hizmetleri ve menmuniyeti 0
İşlemcisi zayıf.

Monster ile benzer kasalar zaten fark bulunmuyor ve müşteri menmuniyeti ve hizmetleri bence Monster daha iyi hem de canta ve flass bellek hediye hem de iade hakkın ölü pixel gibi imkanarda sunuyor. Ve işlemci olarak da bence Monster daha fiyat performans benim gozumde.

ASUS TUF kronik ısınma mevcut ve yüksek sesli fan sesi mevcut.
Müşteri hizmetleri ve menmuniyeti 0
İşlemcisi zayıf.
Ezbercisin. 11. nesil olan TUF kasalar çok güzel oldu ısınma sorunu yok. Senin dediğin 9. ve 3. nesil olanlarda.

Ezbercisin. 11. nesil olan TUF kasalar çok güzel oldu ısınma sorunu yok. Senin dediğin 9. ve 3. nesil olanlarda.

Ezberci değilim phc platformu olması lazım geçen fotorafı ile paylaştı ve iade edeceğim diyordu etti sanırım. Ve 11.nesil i5 olan 3050 model ve hiçbir değişiklik yapılmadı 2021 modellerde.

Teknik destek açısından Monster'i öneririm.

Aynen Monster bayağı iyi o konuda.

Isınama sorunu ve fan sesi sorunu varda yok diyelim.
Müşteri hizmetleri ve menmuniyeti 0.
İşlemcisi zayıf.
Peki buna ne diyceksin inkar etme fanboyluk yapma lütfen. Bana fanboy dersin fanboy değilim o fiyat bandında en iyi cihazı önerdim ve firimanın iyi imkanlarından da bir + verdim ve de ben Dell alieanware hastasıyım.
Gülücük atma yerine bilgilendirme yapmanız daha doğru sonuç olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezberci değilim phc platformu olması lazım geçen fotorafı ile paylaştı ve iade edeceğim diyordu etti sanırım. Ve 11.nesil i5 olan 3050 model ve hiçbir değişiklik yapılmadı 2021 modellerde.

Neye göre değişiklik yapılmadı 2021 modellerde? 2020ye göre komple soğutması değişti onun dışında kasa olarak bir değişikliği yok fakat 2020 modellerde 2 hava çıkışı varken bunda 3 var. Sallamayın hocam araştırarak konuşun ayrıca oyun testlerine de bakılırsa işlemci nadir 90 91 dereceyi görüyor genel olarak 85 derece civarı takılıyor normal değerler. Fan sesi de her bu tarz güçlü sistem bulunduran laptopta olur yoksa nasıl soğuyacak o sistem?

Yeni konular

Geri
Yukarı