Mektuplaşma sonucu disiplin

Suça bak çay demle. Kişiler 18 yaş üstü ise böyle konuları konuşmalarının bir sıkıntısı yok ki burada karşılıklı rıza var. Buradaki tek saçmalık mektupların okul içinde dağıtımı ve okul içinde yazımı(eğer doğru anladıysam).

8.sınıfız çocuk ne yapacağız diye düşünüyor 10 saattir.

8.sınıfız çocuk ne yapacağız diye düşünüyor 10 saattir.
8. Sinif mi!!!!
Ben iki tarafin da psikolojik destek almasi gerektigini dusunuyorum. Daha da fazla bir sey yazamayacagim su anda dehsete dustum.

Bugün yine benim sınıfımda değişik bir olay oldu. Cihat ve Başak isminde iki arkadaşım mektuplaşıyorlardı ama bana anlattıklarına göre mektuptaki konuşma XXX üzerine. Anlarsınız işte hoca bunu gördü bunlar yalan söyledi ailevi konu falan diyerek hoca boş verdi bunlar çöpe attılar kağıdı sonra bir kişi alıp bu mektubu hocaya vermiş hoca içersindekileri gördü ne olabilir? Daha cezaları verilmedi.

Bir cacık olmaz merak etmeyin.

Yok, kız da mektuplaşıyor. Bunlar xxx diye birbirlerine mi... Sulanıyorlar? Bu nesil köklerine kadar çürüyor...
Git iki nesil öncesine, regl gördü mü kız zaten veriyorlardı bir erkeğe köle olarak, birkaç tane falan alabiliyorduk hani. Bugün halen git ortadoğuya büluğ çağında evleniyorlar, kuzey avrupaya git cinselliğin yaş grupları arasındaki sınırlarını belirleyen yasalar var. Bizde ne çocuk hakkı var ne cinsel eğitim. Toplum evlenmeni bekliyor, hormonların ağır basıyor kafa hiç basmıyor gidip kıyıyorsun nikahı da sonra ne oluyor mesela demi? Bak bakalım bizim nesile, bizden öncekilere. Çok iyiydi de şimdi çürüyor demi. Olum adam xxx yazmış lan, xxx ne birader? Cinsel ilişki yazamıyor musun? Bu kadar tabu olmuş be. Üstüne konuşma evlenene kadar yasakla, evlenmek için bir dünya para gereksin... İki tane 13 yaşında çocuk seks ile ilgili konuşuyorsa çekersin bir kenara anlatırsın duygusal olgunluğa erişemediklerini. Şaka gibi ülke olum. Pedagog birader herkes.

Yeni konular

Geri
Yukarı