Melih Kalkan vefat etti

Melih ünlü olmadan önce berber CS oynamıştık. Çok olgun bir çocuktu. Ünlü olduktan sonra da değişmedi.
Geçen yıl yazdığım bu mesaja denk geldim bugün. Ne yazmam gerekiyor bilmiyorum. Eskiden sürekli takıldığı internet kafedeki herkes onunla gurur duyuyordu. İnanılmaz yetenekliydi ve gerçekten çok iyi bir çocuktu. Çok üzgünüm. Mekanı cennet olsun.

Vallahi ben onun yaşında Point Blank oynayıp her maç 2-10 oynuyordum. Kendisine laf edenler ve Cantuğ'a primci diyenler cidden utanmalı. Şimdi düşünüyorum da Cantuğ bunları gizli bir elden yapsaydı ve çocuk popüler olup yayıncı olarak tutunamasaydı, çocuk daha mı mutlu olacaktı? Bence en hayırlısı bu şekildeydi. Keşke erken gitmeseydi ama hastalığı çok zor bir hastalık. Tekrardan mekanı cennet olsun.

Vallahi ben onun yaşında Point Blank oynayıp her maç 2-10 oynuyordum. Kendisine laf edenler ve Cantuğ'a primci diyenler cidden utanmalı. Şimdi düşünüyorum da Cantuğ bunları gizli bir elden yapsaydı ve çocuk popüler olup yayıncı olarak tutunamasaydı, çocuk daha mı mutlu olacaktı? Bence en hayırlısı bu şekildeydi. Keşke erken gitmeseydi ama hastalığı çok zor bir hastalık. Tekrardan mekanı cennet olsun.
Şu her şeye muhalefet olan şişko yayıncı utanmış mıdır hiç, sanmam. Unlost sağ olsun en azından hayatının kalan kısmını mutlu geçirdi çocuk.

Şu her şeye muhalefet olan şişko yayıncı utanmış mıdır hiç, sanmam. Unlost sağ olsun en azından hayatının kalan kısmını mutlu geçirdi çocuk.
Twitch'de her türlü hakareti edip, genç kesimi anlıyoruz oyun fiyatlarını 10TL yapacağız diye siyasete girmek için çabalayan obezden mi bahsediyorsunuz?

Cidden bu kadar ince bir konuda bile muhalif yorum yaptıysa büyük utanç duyarım kendisi adına.

Geri
Yukarı