Meme token coinleri gelecekte birçok sıfırlarını atabilir mi?

TheJovenshire

Centipat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Yani demek istediğim bol sıfırlı coinler çok küçük meme coinler elimde adet olarak bol bol tuttuğum bir coin var bol sıfırlı belki az çok tahmin edebilirsiniz. Şimdi insanlar 100 lira 10 lira ayırt etmeden atıyor ve 3-5 yıl bekletiyor. Zengin olma hayalleri kuruyorlar. Bu kadar kişi nasıl zengin olur eğer sıfırlarını atarsa diyelim ayrıca mantıken yakın ya da uzun vade de bu coinler 0.1 cent 1 lira gibi değerlere matematiksel olarak ulaşabilir mi bunu da merak ediyorum bir de kısa ya da uzun vade dinlemeden kısa vade de bu değerlere ulaşma şansı var mıdır? Bunun hakkında düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.

KS
KS
TheJovenshire

TheJovenshire

Centipat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
@kino en azından benim coin biraz daha güven veriyor diğerlerine göre yani silineceğini düşünmüyorum son zamanlarda iyi reklamını yaptı ayrıca yakın önemde yakım haberleri geçiyor önemli 2 borsada da yakın zamamnda listelendi ve yakında bir borsa da daha listeleneceği konuşuluyor merak ettiğim diğer kısımda bir günde 2-3 sıfır atma olasılığı da var mıdır bu meme coinlerin

wanetage

Kilopat
Makaleler
20
Yer
Sakarya
1 milyar PIG token'e sahibim. Bu da o coinlerden biri sayılır. Öylesine almıştım diyebilirim. Bu tarz coinlerin 1 cent gibi rakamlara ulaşması pek mümkün bir şey değil. 10 sene sonra aldığım borsadan hesabıma bakarım artmış mı diye, o kadar.

KS
KS
TheJovenshire

TheJovenshire

Centipat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
@wanetage aslında 10 yıl falan da bekletmiyor yani bir kaç coin 1-2 ay içerisinde müthiş yerlere geldi mesela gala coin var ona bakmanı öneririm gerçekten olayı açıklıyor ama arza da bakabilir orasını bilemeyeceğim
%4000 artan coinlerde gördüm yani ondan merak ettim bunu

kino

Megapat
Makaleler
32
@TheJovenshire o işte sana güven veriyor. Shiba neydi ne oldu, günde 2 sıfır atar aynı gazla üçüncü sıfırı atar diye elin gitmez 2 gün sonra başladığın yere geri dönersin. Tabii yatırım iyidir ama beklentini çok yüksek tutma.

Yeni konular

Yukarı