Memory management mavi ekran hatası

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Bundan önce 2 kez başlıktaki hatayı alıp mavi ekran yedim. 2 kez de minidump dosyamı paylaştım ve ikisinde de RAM'den kaynaklı olduğu söylendi. Bugünde aynı mavi ekranı aldım. RAM'ler için ne yapabilirim?
Yaptıklarım;
1-Memtest,
2-Çip testi.
Bu iki testte de sorun çıkmadı. Başka mavi ekran hatasını almamak için ne yapabilirim?
@Berrkay bana bir çözüm önermiştin eğer bir daha mavi ekran yersem kapatırım demiştim neydi o?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada değiniyor(2:26).

Hata alırsanız garantiye gönderin demiş, siz yine Minidump dosyası paylaşın. En azından konuya geldiğinde hızlı bir şekilde inceleyebilir.

En son mavi ekran hatasında ekran kartı sürücülerini kaldırtmış arkadaşlar, yani sıkıntı RAM'lerde olmayabilir. Pek bilgim yok, ama siz dump dosyalarını paylaşın.

@Berrkay

Hata alırsanız garantiye gönderin demiş, siz yine Minidump dosyası paylaşın. En azından konuya geldiğinde hızlı bir şekilde inceleyebilir.

En son mavi ekran hatasında ekran kartı sürücülerini kaldırtmış arkadaşlar, yani sıkıntı RAM'lerde olmayabilir. Pek bilgim yok, ama siz dump dosyalarını paylaşın.

@Berrkay

@Berrkay
Ekran kartı sürücüsünde DDU ile kaldırıp kurdum. Ama bugün yine mavi ekran yedim.

Memtest86 USB'den Çalışan RAM Test Programı - Technopat Sosyal Bu rehberi uygula ve sonucun fotoğrafını at. Tekrar yap testi.
Abi seninle birlikte yapmıştık. Sana attıydım sıkıntı çıkmadıydı. Foto atam mı?
Memtest86 USB'den Çalışan RAM Test Programı - Technopat Sosyal Bu rehberi uygula ve sonucun fotoğrafını at. Tekrar yap testi.
Ben xmp kapatıyorum bir de böyle deniyelim.
Tekrar yap testi.
Testi tekrar mı yapayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı