Çözüldü "Memory management" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Furkancfcbs

Hectopat
Daha fazla  
2 Aydır Memory management mavi ekran hatası alıyorum, sorunu bulamadım bir türlü. Memtest ile test yaptım fakat bir hata çıkmadı, daha öncesinde de bilgisayarın Power tuşuna bastığımda mouse ekran ve klavyeye elektrik gelmiyordu, bu sorunu RAM'i takıp çıkararak çözmüştüm. Ondan sonra Memory management hatası almaya başladım.
Mavi Ekran Hatalarım.rar
Mavi Ekran Hatalarım.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:/Windows/System32/drivers" içindeki"FACEIT.sys" bahsettiğiniz dosyayı bulamadım klasörde Faceit ve antichatleri kaldırdım. BIOS güncelleme hakkında pek bir bilgim yok BIOS'un sürümünü indirdim USB'ye atacağım sanırım oraya kadar bilgim var devamında neler yapacağımı çok fazla bilmiyorum. Sistemi toplayalı 4 ay falan oldu İtopya'dan aldım. Garantisi mevcut direk olarak oraya götürmeli miyim?

BİOS güncellemek için bu videoda denilen şeyleri yapmanız gerekiyor. Biraz eski bir video ama gene aynı şeyler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vanguard kaldırdınız mı?

BattleEye Anti Cheat kaldırdınız mı?

Bir antivirüs ile virüs taraması yapabilir misin?
Memtest86 testi yapınız. Sonuçları bizle paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BİOS güncelleyin.

Vanguard kaldırın. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.

BattleEye Anti Cheat kaldırın. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.

FACEIT kaldır. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.
C:/Windows/System32/drivers" içindeki"FACEIT.sys" dosyasını sil.

Easy Anti Cheat kaldırın. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.

Birde virüs taraması yapabilir misiniz?
Dediklerimi yaptınız mı?

Son düzenleme:
Memtest86 testi yapınız. Sonuçları bizimle paylaşın.

BIOS güncelleyin.

Vanguard kaldırın. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.

BattleEye anti cheat kaldırın. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.

Faceit kaldır. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.
C:/Windows/System32/drivers" içindeki"FACEIT.sys" dosyasını sil.

Easy Anti-Cheat kaldırın. Mavi ekran çözüldükten sonra tekrar yükleyebilirsiniz.

Bir de virüs taraması yapabilir misiniz?
Dediklerimi yaptınız mı?

C:/Windows/System32/drivers" içindeki"FACEIT.sys" bahsettiğiniz dosyayı bulamadım klasörde Faceit ve antichatleri kaldırdım. BIOS güncelleme hakkında pek bir bilgim yok BIOS'un sürümünü indirdim USB'ye atacağım sanırım oraya kadar bilgim var devamında neler yapacağımı çok fazla bilmiyorum. Sistemi toplayalı 4 ay falan oldu İtopya'dan aldım. Garantisi mevcut direk olarak oraya götürmeli miyim?

BİOS güncellemek için bu videoda denilen şeyleri yapmanız gerekiyor. Biraz eski bir video ama gene aynı şeyler.

Vanguard kaldırdınız mı?

Çözüm
BIOS güncellemek için bu videoda denilen şeyleri yapmanız gerekiyor. Biraz eski bir video ama gene aynı şeyler.

Vanguard kaldırdınız mı?

BIOS güncelledim versiyon 2006 yazıyordu benim yeni yüklediğim versiyon ise 2202 idi. Bütün Anti Cheat ve Vanguard'ı kaldırdım antivirüs ile taramayı da başlattım. Sonucu tekrardan size söyleyeceğim.

BIOS güncelledim versiyon 2006 yazıyordu benim yeni yüklediğim versiyon ise 2202 idi. Bütün Anti Cheat ve Vanguard'ı kaldırdım antivirüs ile taramayı da başlattım. Sonucu tekrardan size söyleyeceğim.
2-4 gün arası böyle dursun. Eğer mavi ekran görürseniz buraya hemen minidump paylaşın. Biz bir daha bakalım. Eğer olmazsa mavi ekran çözülmüştür. Belki uzun süre sonra da olabilir. O yüzden her mavi ekran hatası gördüğünde buraya gel.

2-4 gün arası böyle dursun. Eğer mavi ekran görürseniz buraya hemen minidump paylaşın. Biz bir daha bakalım. Eğer olmazsa mavi ekran çözülmüştür. Belki uzun süre sonra da olabilir. O yüzden her mavi ekran hatası gördüğünde buraya gel.

Çok teşekkürler gerçekten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı