MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası

Lenax

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Bilgisayarım açılırken bir kez ve bir kez de kapanırken Memory management hatasını aldım sorun nedir sizce?

Bulabildiklerim:
PROCESS_NAME: Nvdi.
0000000000041792, a corrupt pte has been detected. Parameter 2 contains the address of.
The pte. Parameters 3/4 contain the low/high parts of the pte.
Makale Tıkla 0x41792 numaralı hata

Bios update attıktan sonra ekran kartımı ddu ile kadırıp kurmadım. Kapanırken alınamadığı için 0 byte geldiği için sadece açılırken aldığımı ekledim.
Yapılanlar:
  1. BIOS son sürüm.
  2. Sfc scannow.
  3. Dump dosyasını az inceledim.
  4. Driverlar güncellendi
Minidump dosya linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Belleklere test yapın. Modelleri nedir?

Son düzenleme:
CMW16GX4M2C3200C16 RAM'im Dual kit.

Belleklere test yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmadı.
Xbox kontrolcüsünü sistemden çıkarın kısmını anlayamadım

XIGNCODE3 kullanan bir oyun oynuyorsunuz sanırım (Black Desert) gibi. Bu oyunu kaldırın. XBOX kontrolcüsünü de başka yere yazacaktım, buraya yazmışım. Düzenledim şimdi.

Bilgisayarım açılırken bir kez ve bir kez de kapanırken Memory management hatasını aldım sorun nedir sizce?

Bulabildiklerim:
PROCESS_NAME: Nvdi.
0000000000041792, a corrupt pte has been detected. Parameter 2 contains the address of.
The pte. Parameters 3/4 contain the low/high parts of the pte.
Makale Tıkla 0x41792 numaralı hata

Bios update attıktan sonra ekran kartımı ddu ile kadırıp kurmadım. Kapanırken alınamadığı için 0 byte geldiği için sadece açılırken aldığımı ekledim.
Yapılanlar:
  1. BIOS son sürüm.
  2. Sfc scannow.
  3. Dump dosyasını az inceledim.
  4. Driverlar güncellendi
Minidump dosya linki:
Probleminizi sanıl çözdünüz acaba? Bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler.

Probleminizi nasıl çözdünüz acaba? Bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler.
Daha çözüldüğünü sanmıyorum. Bir öneri daha yapmıştım ama geri dönüş yapmadı. Siz de aynı hatayı alıyorsanız yeni konu açın, yardımcı olalım.

Kusura bakmayın PC başına geçmemiştim. Xıgncode3 tabanını kullanan bir oyun oynuyorum oda Black Desert Online yani orijinal dosyalarıyla oynuyorum neyse daha da karşılaşmadım bir daha sorunla

Postu açar açmaz sistem bellek tanımlamada yaptım herhangi bir problem ile karşılaşmadı.

Geri
Yukarı