MeMu Player güvenilir mi?

YunusErtgrul

Hectopat
MeMu Player uygulamasını indirip başlatınca otomatik. Vır uzantısına dönüyor ve dosyayı taratınca 17 tane kötü dosya çıkıyor SS olarak koyacağım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,1 KB · Görüntüleme: 3.027
Son düzenleyen: Moderatör:
Memu Player uygulamasını indirip başlatınca otomatik. Vır uzantısına dönüyor ve dosyayı taratınca 17 tane kötü dosya çıkıyor SS olarak koyacağım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Ben mumu App Player kullanıyordum Laptop'ta. beIN sports izlemek için kullanıyordum. Maç vardı. Yeni PC'ye kurayım dedim. Kurdum. Restart dedi. Bir de ne göreyim. Kendi araban üzerime geliveriyor. Şaka şaka. PC açılırken Windows yüklenme şeyi çıkmazdı. ASUS logosu çıkar, hemen açılırdı. 10saniye o yükleniyor'u bekledim. Çok yavaşlatıyor.

MeMu Player uygulamasını indirip başlatınca otomatik. Vır uzantısına dönüyor ve dosyayı taratınca 17 tane kötü dosya çıkıyor SS olarak koyacağım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
Piyasadaki hiçbir android emülatörü güvenli değil. İndirmenizi önermiyorum.

Telefondaki oyunu pc de oynamak daha zevkliydi hiçbir öneriniz yokmu emülatör hakkında?
Maalesef ben de çok araştırdım ama gerçekten düzgün bir emülatör yok. Pubg'nin resmi emülatörü Gameloop bile bilgisayara silinemeyen dosyalar kuruyor.
Emülatör yerine bilgisayara android işletim sistemi yükleyebilirsiniz (primeOS vb.)

MEmu yazılımı açık ve net virüslüdür. Kesinlikle tavsiye etmem, bilgisayara reklam virüsü bulaştırıyor genellikle. En azından çoğunlukla bu virüsü bulaştırdığını gördüm. Bilgisayara indirdiyseniz bilgisayarınızı Malwarebytes ve Kaspersky ikilisi ile taratmanızı öneririm. Yüklemediyseniz de köşeden dönmüşsünüz diyebilirim. Android emülatör olarak Bluestacks ya da Nox kullanın derim. Onlar çok daha güvenilirdir.

Artı -1 Eksi
MEmu yazılımı açık ve net virüslüdür. Kesinlikle tavsiye etmem, bilgisayara reklam virüsü bulaştırıyor genellikle. En azından çoğunlukla bu virüsü bulaştırdığını gördüm. Bilgisayara indirdiyseniz bilgisayarınızı Malwarebytes ve Kaspersky ikilisi ile taratmanızı öneririm. Yüklemediyseniz de köşeden dönmüşsünüz diyebilirim. Android emülatör olarak Bluestacks ya da Nox kullanın derim. Onlar çok daha güvenilirdir.
o zaman köşeden dönmüşüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı