Memz virüs nasıl geçer?

ByCookie

Hectopat
Daha fazla  
Eski bilgisayarımı geri dönüşüme atma kararı aldım. (satsam kimse alamayacağı için o kadar eski 😀) ve atmadan önce memz virüslü dosya açacağım. Atacağım için çok problem değil ama memz virüsü nasıl geçer bir öğrenmek istiyorum.

Eski bilgisayarımı geri dönüşüme atma kararı aldım. (satsam kimse alamayacağı için o kadar eski 😀) ve atmadan önce memz virüslü dosya açacağım. Atacağım için çok problem değil ama memz virüsü nasıl geçer bir öğrenmek istiyorum.
Nasıl bir bilgisayarmış merak ettim.

Normal şekilde geçmez hocam. Format atarsanız geçer. Niye atıyorsunuz yahu? Bana verin😀

Son düzenleme:
Sanal makinede yapın böyle işleri. Eski PC diye ziyan etmeyin. Sadece ekrana iki, üç şey çıkıyor ve sistem açılmıyor, ekrana kedi çıkıyor bu kadar. Sadece format ile düzeliyor diye biliyorum. Kısacası sanal makine her türlü kârlı.

Atmakta kararlı değilseniz almak isterim. ( cüzi bir fiyata)
Hocam kargosuydu ibanıydı vs. uğraşamam zaten dediğim gibi benim için önemi yok yeni pc topladım. 200 300 lira için hiç değmez.
Hocam kargosuydu ibanıydı vs. uğraşamam zaten dediğim gibi benim için önemi yok yeni pc topladım. 200 300 lira için hiç değmez.
Bir arkadaşım satacak isterseniz ona yönlendirim fakat onu satacağı bilgisiyarar 1500-2000 ₺ falan eder.

Hocam @Soft Donanım hocamın bir rehberi vardı bunla alakalı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu ne kadar eski olsa da, olsun 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı