Mentosun i├žinde eroin mi var?

Durum
Mesaj g├Ânderimine kapal─▒.

12729622

Decipat
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
├ç├Âz├╝mler
1
Mentos ­čś│
Bence ├Âyle bir ┼čey yoktur. Mentos de─čil de direkt eroin alm─▒┼čt─▒r.

Omerblsm42

Picopat
Kat─▒l─▒m
22 Haziran 2022
Aynen eroin var ge├žende yedim arkada┼člarada verdim kafa yapt─▒ bir ├Âld├╝k dirildik(!)

Son d├╝zenleyen: Moderat├Âr:
Kat─▒l─▒m
11 May─▒s 2020
Makaleler
51
├ç├Âz├╝mler
382
Yer
KKTC
Daha fazla  
Bir arada kolada alkol var deniyordu. Arkada┼člar alkol, eroin tarz─▒ ┼čeyler pahal─▒ ┼čey ve bunlar denetim alt─▒ndan ge├žerek ├╝retiliyor. O ├╝r├╝nler alkol, eroin tarz─▒ ┼čeyler i├žerse zaten fiyat─▒ d├╝┼č├╝k olmaz. Biraz mant─▒k ├žer├ževesinde d├╝┼č├╝nmek iyi olabilir.

KS
KS
B

Bulut1111

Centipat
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Makaleler
1
Daha fazla  
%98 eroin olamaz, diamorfin ne aras─▒n, o fiyata %98 eroin nas─▒l olsun?
Tad─▒ndan anla┼č─▒l─▒r zaten, o kadar fazla nane ve ┼čeker tad─▒ gelmez ├ž├╝nk├╝ em├╝lgat├Âr ve koruyucu maddeler de var %2 k─▒s─▒mda, sallam─▒┼č.

Arkada┼č eroin alm─▒┼čsa ba┼čka bir durum, mide i├žinde birle┼čme durumlar─▒ olabilir bunu ben de─čil adli t─▒p s├Âyler.
midesinde ├ž─▒kar eroin %98 mentostan ├ž─▒kt─▒ demek istemi┼čtim

war1

Decapat
Kat─▒l─▒m
15 Kas─▒m 2020
Daha fazla  
Benim bir arkada┼č─▒m fen lisesi 11e gidiyor t─▒p okuyor ve hastanede staj gibi bir ┼čey yapabiliyor yani orada ├žal─▒┼č─▒yor gibi bir ┼čey.

Eki G├Âr├╝nt├╝le 1527843

Eki G├Âr├╝nt├╝le 1527845

Bana b├Âyle dedi mentosun i├žinde eroin var m─▒d─▒r %98 eroin diyor ama bilemedim ben naneli ┼čekerde ├žok severim yerimde yani b├Âyle bir ┼čey m├╝mk├╝n olabilir mi?

Sa├žmal─▒k hem o fiyata eroin olsayd─▒ bu zaman kadar piyasada Mentos kalmazd─▒ :D

ProfessorZoom

Hectopat
Kat─▒l─▒m
17 A─čustos 2020
Makaleler
3
├ç├Âz├╝mler
1
Daha fazla  
Meslek
Uyu┼čturucu Baronu-Kar─▒ndelen Katil
Kanki mentos ┼čeklinde, emdirilmi┼č eroindirde sen baya─č─▒ kurgu yapm─▒┼čs─▒n be.

Durum
Mesaj g├Ânderimine kapal─▒.

Yeni konular

Yukar─▒