Menzil arttırıcı ve Wi-Fi güçlendirici önerisi

Hakan.1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar internet Wi-Fi ile diğer odalardan çekmiyor menzil arttırıcı önebilir misiniz, bir de bunlar işe yarıyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostum. İşe fazlasıyla yarıyor. Ben evimde TP-Link Deco M9 Plus Mesh sistemini kullanıyorum. Gayet başarılı ve kullanımı çok kolay. Sadece bu ürünün fiyatı biraz pahalı. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Sen kendi evinde bu ürünün alt modellerini de kullanabilirsin. Tercih senin. Ayrıca Technopat test videosunu ekliyorum.

Saygılarımla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.
Selam dostum. İşe fazlasıyla yarıyor. Ben evimde TP-Link deco M9 Plus mesh sistemini kullanıyorum. Gayet başarılı ve kullanımı çok kolay. Sadece bu ürünün fiyatı biraz pahalı. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Sen kendi evinde bu ürünün alt modellerini de kullanabilirsin. Tercih senin. Ayrıca Technopat test videosunu ekliyorum.

Saygılarımla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatları pahalıymış biraz daha uygun var mı?

Son düzenleme:
Dostum benim tavsiyem kullandığım ve çok memnun olduğum için TP-Link. Şimdi bilmediğim, performansından emin olmadığım bir ürünü fiyatı ucuz diye tavsiye etmek istemem. Yanlış olur. Seni memnun kalmayacağın bir ürüne yönlendirmek istemediğim için sadece yukarıda paylaştığım ürünleri tavsiye ediyorum.

Saygılarımla.

Dostum benim tavsiyem kullandığım ve çok memnun olduğum için TP-Link. Şimdi bilmediğim, performansından emin olmadığım bir ürünü fiyatı ucuz diye tavsiye etmek istemem. Yanlış olur. Seni memnun kalmayacağın bir ürüne yönlendirmek istemediğim için sadece yukarıda paylaştığım ürünleri tavsiye ediyorum.

Saygılarımla.

Anladım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı