Mercedes CLK 500 alınır mı?

Zaten galericilere güvenmem ben eğer araba alacak olursam Mercedes teknik servis olsun her yerde test ettirir ekspertize sokarım. Galeriden araba almayı da düşünmem zaten. Aaraçları cilalıyorlar ışıklandırıp satıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mesela şu çok güzel afr ayarı vb yapılıp gene de tatmin etmez mi diyosunuz? CLK 500 neden hantal kalır anlamadım V8 320 HP bence çok hantal kalmaz. CLK 320 modelleri 320 HP civarı.

Her şey beygir gücü değil 320HP kac kilo arabayı çekiyor güç aktarımı ne kadar iyi şanzıman hantal bu etmenleri göz önünde bulundurman lazım.

Her şey beygir gücü değil 320HP kac kilo arabayı çekiyor güç aktarımı ne kadar iyi şanzıman hantal bu etmenleri göz önünde bulundurman lazım.

Yani babamda touraeg 2.5 tdı var. Onun hızı yeterli geliyor bana sizce ondan hızlı mıdır? Videoda hızlı da gidiyor. Hocam Mercedes önerecek olsanız ne önerirdiniz bu kedi göz serilerinden?

Ayrıca sportif derken sadece performans değil gaz tepkisi yol tutuş gibi etmenlerde devreye giriyor eski Mercedes'ler daha çok Amerikan muscle gibi düz yolda konforlu fakat virajlarda yatar bu da sportif hissi baltalar.
Yani babamda touraeg 2.5 tdı var. Onun hızı yeterli geliyor bana sizce ondan hızlı mıdır? Videoda hızlı da gidiyor. Hocam Mercedes önerecek olsanız ne önerirdiniz bu kedi göz serilerinden?

Clk500 bence güzel tercih fakat başka coupeler bakılabilir bende piyasayı takip etmiyorum bir süredir fiyatlardan haberim yok fakat düşünürsen Chrysler 300C çok keyifli bir araçtır.

Ayrıca sportif derken sadece performans değil gaz tepkisi yol tutuş gibi etmenlerde devreye giriyor eski Mercedes'ler daha çok Amerikan muscle gibi düz yolda konforlu fakat virajlarda yatar bu da sportif hissi baltalar.
Trabzon gibi bir şehirde sorun olur sanırım. E280 modelide hoşuma gidiyor. E280 veya CLK 320 iyi bence performans olarak. E280 de çok para CLK 320 iyi sanki önericen başka model varmı? Yoksa da vazgeçebilirim. Pahalı olabiliyor masrafları.

Evet arkadaşlar, ben bayağıdır Mercedes'lere hastayım. Ancak eski modellere, örneğin 2003 model CLK vb. Size sorum olacak Mercedes - Benz / CLK / CLK 500 / Avantgarde / PANCI OTOMOTİV'DEN V8 CLK 500 AVANTGARDE ÖZEL CLK PLAKA sahibinden.comda - 845186107 ilandaki araç sizce fiyatına göre biraz ucuz değil mi? Aslında değil ama ülkedeki satılık olan tek CLK. Başka kedi göz hangi Mercedes önerirsiniz? Dedemde vardı, sürme şansım oldu, daha da vazgeçemiyorum. Lütfen konuya gelip BMW O, bu demeyin; sadece Mercedes. Başka olarak CLK 200 320 bakıyorum. Sizce CLK mı E200 mü? Teşekkürler.

Mercedes her zaman alınacak bir arabadır tabii ki de. Aracın kralıdır. Ben fiyat hakkında yorumlamayacağım km 40 bin km düşürüldüğüne inanmıyorum. 2003 model bir araç 40 bin km düşürsen şu 89 binde 130'in km yaptığına inanmıyorum. Daha sonra neden 40 bin km düşürdünüz. Sadece bu geldi aklıma.

CLK 500'e LPG takan, KM düşüren bir insandan araç almazdım ben yoksa alınır tabii ki. Günlük kullanılacaksa CLK 200 yakıt nedeniyle daha iyi bir seçim olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı