Mercedes E350 CDI Premium vs A6 sedan 2.0 TFSI Quattro

ASezer

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi Mercedes E350 CDI Premium 4matic 265HP (2012 W212 makyajsız kasa) mi yoksa Audi A6 sedan 2.0 TFSI Quattro 252HP (2017) mi? Hangisini tavsiye edersiniz? Bunun dışında bu iki modelin de hangi sorunları (kronik veya değil) var, yazabilir misiniz?

A6, 2017 ise eğer Audi tercih etmelisiniz.
2012 bir Mercedes E350 ile kıyaslanacağını düşünmüyorum şahsen.

Ben Audi A6 diyorum.
model yeni olduğu için mi kıyaslanamayacağını düşündünüz?
A6, 2017 ise eğer Audi tercih etmelisiniz.
2012 bir Mercedes E350 ile kıyaslanacağını düşünmüyorum şahsen.

Ben Audi A6 diyorum.

İkisininde bildiğiniz bir kronik sorunu var mıdır?

araç süper spor bandında ya da ekstra lüks değilse, kalkıpta 9 yaşındaki arabayla 4 yaşındaki arabayı kıyaslayamazsın her anlamda audi derim

Araç süper spor bandında ya da ekstra lüks değilse, kalkıpta 9 yaşındaki arabayla 4 yaşındaki arabayı kıyaslayamazsın her anlamda Audi derim.

Şimdi bende biliyorum 4 yaşındaki araba ile 9 yaşındakini kıyaslanamayacağını lakin bana kalsa ben Audi derim lakin mersedesin ne gibi arızları falan var merak ediyorum ikisi arasında kaldık.

Premium aracın sorunu da mide bulandırır. İkinci el için premium önermeye sıcak bakamıyorum o yüzden...
Mercedesin zincir ve direksiyon kutusu problemi meşhurdur. Ama çözülemeyecek şeyler değil.
Audiye bulaşmama yemini etmiş gibiyim. Ben olsam temiz bakımlı W211 bakardım. En son çıkan gerçek Mercedes olarak görüyorum. :)

Premium aracın sorunu da mide bulandırır. İkinci el için premium önermeye sıcak bakamıyorum o yüzden...
Mercedesin zincir ve direksiyon kutusu problemi meşhurdur. Ama çözülemeyecek şeyler değil.
Audiye bulaşmama yemini etmiş gibiyim. Ben olsam temiz bakımlı W211 bakardım. En son çıkan gerçek Mercedes olarak görüyorum. :)
W211 güzel araçtır, Almanyadayken, 2003 Model E240 kullanmıştım gayet güzel araba. Arızası çok yok. 4 yıl kullandım gayet iyiydi.

Geri
Yukarı