Mercedes Viano Vision Diamond

Gudermes

Hectopat
Mercedes Viano Vision Diamond

9qbxv.jpg

Özel dizayn araçlar herkesin ilgini çekmektedir. Git gide çoğalan bu tarz araçların en üst seviye olanı Mercedes Viano Vision Diamondır. Özellikleri ile hepsinden farklı yerde duruyor. Tablet ve akıllı telefonlarımızı kullanabilmek onların her türlü özelliğinden faydanalabilmek için tercihimiz bu araçtır. 40 inçlik ekran rahat kullanımı sağlamaktadır. Harika bir ses algılamayı Bang & Olufsen ses sistemi sağlamaktadır. Zamanımızın vazgeçilmezi internet için Wi-Fi internet bağlantısı mevcuttur. Çift renk led farlar ve daha cabası aracımızın vazgeçilmezleri..

9qbyq.jpg

9qbz2.jpg

9qbzh.jpg

9qc08.jpg

9qc0y.jpg

Oyun oynanır mı güzelim arabanın içinde. O arabayı sürme keyfi oyun oynamaktan daha iyidir bence

Haklısın ama unutmadan hatırlatma yapayım :) Donanımların çoğu arkada yolculuk yapan için dizayn edilmiştir :)

Bana tablet yeterli olabilir ben Futbol Manager severim ve bu arada Aziz başkan beni kovsada sorun olmaz dimi :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı