Merhaba Ben Adolf Hitler!

108971

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba ! Ben Adolf Hitler. 20. yüzyılın en büyük diktatörüyüm ve öyle kalacağım çünkü artık o zaman geçmişte kaldı.(Şeytani gülüş.) Niçin 2. Dünya savaşını çıkardığımı yazmak istedim. Bana çok küçükken komşumun Yahudi oğlu sabunların üretiminin arttırılmasını söyledi ve sabun arttırma ile alakalı bilgisayar oyunu yapacağını söylemişti. Ertesi gün rüyamda CS:GO oynuyordum ve insanlar tekrar tekrar canlanıyordu ben de her halde gerçekte de böyledir diye düşündüm ve geçtim ülkenin başına. Baktım Yahudiler çok güzel kokuyor, mis gibi kokuyor tamam dedim onayladım belgeyi. Bana bir kaç sabun getirdiler, hoşuma gitti ve seri üretim emri verdim. Bunu gören diğer devletler dur demeden bir baktım ki diğer devletlerde ki insanlar da Yahudiler gibi güzel kokuyor, o bölgeleri ele geçirme ve sabun yapma işini hızlandırma emri verdim. Aslında en büyük hayalim sabun fabrikası kurmaktı. Bu arada sakın siz siz olun sabun fabrikası kurayım derken benim halime düşmeyin. Sonra siyanür kapsülü içmeniz gerekiyor, tadı sabundan çok zehre benziyor, tavsiye etmem.
Adolf Hitler, Tahtalı Köy'den dünyada ki insanlara.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı