Merhaba forum geri döndüm!

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba forum nasılsınız, iyisinizdir inşallah. 1 yıldır veya daha uzun süredir yoktum ne kadar özlemişim sevdiğimin forumunu ya 😍 Adminleri de cezalarını da tavırlarını da hepsini özledim girince nasıl rahatladım bir bilseniz... Seviyorum sizi iyi ki varsınız ya tüm samimiyetimle söylüyorum ya. Yani ben buraya 10 sayfa da sizi seviyorum yazsam azdır bu yüzden yazımı kısa tutacağım. Bu arada yol yapma insanları kandırma insanlardan çalma çalışmalarımdan dolayı yoktum. Buralarda ama artık varım :) Canım formum benim be!

Kimsin sen?

Dosya Ekleri

• sToNOF.gif
    sToNOF.gif
    3,7 MB · Görüntüleme: 70
Burası adı üstünde forum gitmeniz veya gelmeniz ya da burayı bırakmanız kimseyi ilgilendirmiyor.

Biraz gerginiz sanırım. Az sakin olun arkadaşımız bu olaydan dolayı mutlu olmuş ve sevincini insanlarla paylaşıyor ki çok doğal bir şey bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz gerginiz sanırım. Az sakin olun arkadaşımız bu olaydan dolayı mutlu olmuş ve sevincini insanlarla paylaşıyor ki çok doğal bir şey bu.
Gören de geri dönen kişi Recep Baltaş sanacak. Forumu böyle şeylerle meşgul etmek ceza diye biliyordum ama neyse.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı