Merhaba forum geri döndüm!

Akıyor bu akşam maşallah mesajlara bak 😁 Güzel yorumlarınız için sağ olun dostlarım :) Özlemişim be ! Artık hep buradayım ama bazıları kaşınıyor bundan sanırsam artık hep kaşınacaklar demek ki 😁
Burası adı üstünde forum gitmeniz veya gelmeniz ya da burayı bırakmanız kimseyi ilgilendirmiyor.
Ben burada neredeyse 6 -7 yıldır varım başka bir hesabım vardı fakat kullanmıyorum. Asıl sen kimsin ulan dağdan gelmiş bağdakini kovuyor ula şuna bak la.
Gören de geri dönen kişi Recep Baltaş sanacak. Forumu böyle şeylerle meşgul etmek ceza diye biliyordum ama neyse.
Biraz adam olmanı isteyeceğim gel gör ki bunalıma gireceğini zor durumda kalacağını bildiğimden vazgeçiyorum..

Son düzenleme:
Hepinize linçleriniz için teşekkür ediyorum. Asıl anlatmaya çalıştığım sitenin teknoloji olan temelinin ekşi sözlüğe dönmesiydi. Yani eskiden konular ".......... Hatası" gibi şeyler iken şimdi "babaya pc aldırma challange" olmuş.
Normalde umursanmayan hataların birileri beni linçleyince cımbız ile hatalarımı arayıp iki kere uyarı veren moderasyon ekibine saygılarımı sunuyorum.
Acaba beni alenen tehtid eden 2 kişiye ceza verildi mi??

Yeni konular

Geri
Yukarı