Mersin Otogarı'nda Karşısında Sigara Yakılınca Sinirden Çıldıran Yaşlı Adam

Mersin otogarı'nda sigara içen bir kadın, “benim karşımda sigara yakma!” denilerek yüksek sesle psikolojik şiddete maruz bırakıldı.

İşte o görüntüler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak: Mersin Otogarı'nda Karşısında Sigara Yakılınca Sinirden Çıldıran Yaşlı Adam | | DOKUZLAMA

Onun o ayağa kaldırdığı ayağını alacaksın gerisini biliyosunuz zaten.

IMG_20210331_200036.jpg

Bu tiplere (inandığı dini saçma sapan uygulayıp insanlara zulmedenlere) çok üzülüyorum, ama bir yandan da gerçekten içlerinde oldukları durum komiğime gidiyor. İki senaryo var:

1. İnandıklarını iddia ettikleri ama yanlış uyguladıkları din gerçek ise, ahirette bu yaptıkları yozlaşmalar, dine zorlamalar yüzünden temiz günaha girecekler büyük ihtimalle.

2. Din eğer gerçek değilse, bütün hayatlarını nefret dolu bir şekilde, boşa yaşamış olacaklar.

Dinine inanıp, kendi inancına göre yaşayıp kimseye karışmayan, hayatını din ile anlamlandıran, güzelleştiren insanlar için geçerli değil elbette bu durum.

Mersin otogarı'nda sigara içen bir kadın, “benim karşımda sigara yakma!” denilerek yüksek sesle psikolojik şiddete maruz bırakıldı.

İşte o görüntüler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kaynak: Mersin Otogarı'nda Karşısında Sigara Yakılınca Sinirden Çıldıran Yaşlı Adam | | DOKUZLAMA

Otogarı tanıdım çünkü Mersin'de yaşıyorum. Bu tipleri çok gördüm maalesef.
Adam papağan gibi tekrarlıyor 😂

Mersin Otogarı’nda sigara içen bir kadın, “Benim karşımda sigara yakma!” denilerek yüksek sesle psikolojik şiddete maruz bırakıldı.

İşte o görüntüler:

Beyin yoksunu şahıslar için konu açmayın.
Mersinli olarak, utanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı