Mesaja görüldü atıp cevap vermemek

kaslınecati

Hectopat
Sınıfta bir kızla tanışmak için sınıf grubundan kendisini bulup mesaj yazdım "Selam, ders programını atar mısın?" diye. Ders programını attı ardından "teşekkür ederim, nasılsın" yazdım cevap vermedi. Aradan 1 gün geçti, "kusura bakma yeni gördüm" yazdı görüldü atmasına rağmen. Ben de belki o an cevap verememiştir diye anlayış gösterdim. Aradan 1 gün falan geçtikten sonra tekrar "Selam" yazdım buna da cevap vermedi. Sonra "Neden cevap vermiyorsun?" yazdım, yine cevap vermedi. Neden cevap vermiyor acaba? Sevgilisi falan da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

SanetErsoy

Decipat
Daha fazla  
Meslek
od-odu-od-od-odu-oduncu-oduncu
Tam çıkarken mesaj geliyor ve ekranda olduğun için bildirim de gelmemiş oluyor. Doğru söylüyor olabilir ama neden cevap vermiyorsun diye soran birine cevap verecek olsa da artık bilerek cevap vermez. Kimse sana cevap vermek zorunda değil.

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Sınıfta bir kızla tanışmak için sınıf grubundan kendisini bulup mesaj yazdım "Selam, ders programını atar mısın?" diye. Ders programını attı ardından "teşekkür ederim, nasılsın" yazdım cevap vermedi. Aradan 1 gün geçti, "kusura bakma yeni gördüm" yazdı görüldü atmasına rağmen. Ben de belki o an cevap verememiştir diye anlayış gösterdim. Aradan 1 gün falan geçtikten sonra tekrar "Selam" yazdım buna da cevap vermedi. Sonra "Neden cevap vermiyorsun?" yazdım, yine cevap vermedi. Neden cevap vermiyor acaba? Sevgilisi falan da yok.
Niye cevap vermedin diye sormak yanlış bence belki yoğundur o sırada başka bir şey ile ilgileniyor her şeyi bırakıp boş sohbet yapacak zamanı yoktur.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Cevap vermek zorunda mı? Belki seninle görüşmek istemiyor. Ya da yazdığını görmemiştir.

Sınıfta bir kızla tanışmak için sınıf grubundan kendisini bulup mesaj yazdım "selam, ders programını atar mısın?" diye. Ders programını attı ardından "teşekkür ederim, nasılsın" yazdım cevap vermedi. Aradan 1 gün geçti, "kusura bakma yeni gördüm" yazdı görüldü atmasına rağmen. Ben de belki o an cevap verememiştir diye anlayış gösterdim. Aradan 1 gün falan geçtikten sonra tekrar "selam" yazdım buna da cevap vermedi. Sonra "neden cevap vermiyorsun?" yazdım, yine cevap vermedi. Neden cevap vermiyor acaba? Sevgilisi falan da yok.

"Neden cevap vermiyorsun?"
Kız cevap verecekse de vermez bu mesajdan sonra. Ayrıca askerlik arkadaşın mı cevap versin her soruna?

Kızla konuşma şekliniz =

images (20).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
Tamamda siz niye bu kadar yükseliyorsunuz? Çatacak yer arıyorsunuz cidden.

İnsanlar sana yaşanmışlıklardan dolayı tecrübelerini aktarıyorlar. Belki sana ketum gelecek, belki kırıcı olacak ama öldürmeyen yara güçlendirir.
İnsanları tanımaya başladıkça bu gibi insanları artık sallamayacaksın. Görüldü yapıp geçti ise yoluna bak geç. Sana bir hayat mottosu vereyim:

"Benim sürdüğüm hayatın geri vitesi yok güzelim, geçmişimi sadece dikiz aynasından seyrederim."

Yukarı