Mescid-i Aksa'nın hali ne olacak?

Yazın yediğin hurmalar... Zamanında sahip çıkmayan halklar şimdi cezasını çekiyor. Tabi Kudüs için insan üzülüyor. Hiç kimse hak etmediğini yaşamaz bu dünyada.

Bir avuç Arap dediğin adamlar senin benim yapamadıklarımı yapıyor ve karşı çıkıyor. Neyse, biz de İsrail malıyla İsrail'i kınayalım. Bari siz etmeyin hocam :).
Hocam İran'dan falan bahsediyorsanız orada haklısınız da Filistin denilen devlet Doğu Akdeniz'de bizim karşımızda oynayıp İsrail ile işbirliği yapıyor. Böyle bir devlete yardım etmek ne kadar mantıklı? Ben Arapların bir kesmini severim ancak Suudi Arabistan'daki heriflerden nefret ediyorum. Adamlar aynı coğrafyada olmalarına rağmen sesini çıkarmıyorlar ama Türkiye ta Orta Doğu'nun en ucundan İsrail'e karşı çıkıyor. Çok iyiye giden bir ekonomimiz varmış gibi bir de ambargo ve boykot yiyeceğiz bunlar yüzünden. Sizce bu iyi bir şey mi? :)

Bir avuç Arap dediğin adamlar senin benim yapamadıklarımı yapıyor karşı çıkıyor.
Karşı çıkmıyorlar, köşeye sıkıştılar şimdi bir terör örgütünü içlerinde barındırıp onlardan medet umuyorlar. HAMAS'ın da çok umurundaydı zaten sivil kayıplar, cebinde akrep taşımakla ilgili güzel bir söz var. Ona bir bak istersen.

Hocam İran'dan falan bahsediyorsanız orada haklısınız da Filistin denilen devlet Doğu Akdeniz'de bizim karşımızda oynayıp İsrail ile işbirliği yapıyor. Böyle bir devlete yardım etmek ne kadar mantıklı? Ben Arapların bir kesmini severim ancak Suudi Arabistan'daki heriflerden nefret ediyorum. Adamlar aynı coğrafyada olmalarına rağmen sesini çıkarmıyorlar ama Türkiye ta Orta Doğu'nun en ucundan İsrail'e karşı çıkıyor. Çok iyiye giden bir ekonomimiz varmış gibi bir de ambargo ve boykot yiyeceğiz bunlar yüzünden. Sizce bu iyi bir şey mi? :)

Filistinde, 2005'ten beri seçim yok. 16 senedir yönetime karışmıyor halk. Bu yüzden onları suçlamamız gerekiyor. Evet iyi bir şey. Ateşe su taşıyan karınca misali taraf belli etmek çok önemli.
Karşı çıkmıyorlar, köşeye sıkıştılar şimdi bir terör örgütünü içlerinde barındırıp onlardan medet umuyorlar. HAMAS'ın da çok umurundaydı zaten sivil kayıplar, cebinde akrep taşımakla ilgili güzel bir söz var. Ona bir bak istersen.

Tanka taş atan, polislere karşı çıkan Filistinlilerden bahsediyorum.

Bir avuç arap dediğin adamlar senin benim yapamadıklarımı yapıyor karşı çıkıyor. Neyse, biz de İsrail malıyla İsrail'i kınayalım. Bari siz etmeyin hocam :).
Araplar karşı çıkmıyor ki. Neredeyse bütün Arap ülkeleri anlaştı İsrail'le. Seslerini bile çıkarmıyorlar. Filistin hükümeti de buna dahil. Halkı diyorsan eğer halkın elinden zaten bir şey gelmez çoğu göç etti komşu ülkelerde çoğu mülteci de hatta.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı