Mesem'de iş yerini okul mu buluyor?

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Merhaba Mesem veya açığa geçmek istiyorum. Şu an aslında Mesem'e geçmek daha mantıklı gibi, çalışacağımız iş yerini onlar mı buluyor, biz mi buluyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Mesem veya açığa geçmek istiyorum. Şu an aslında Mesem'e geçmek daha mantıklı gibi, çalışacağımız iş yerini onlar mı buluyor, biz mi buluyoruz?
Bende medemde yim , ben kendim buldum ama okulda buluyor diye biliyorum. Daha sağlıklı olması açısından sizin bulmanız daha iyi olur.

Hocalarım ayrıca ben bilişim bölümü öğrencisiyim şu an robotik kodlama ve nesne tabanlı yazılım dersleri görüyorum mesemde ikisini birden mi göreceğim yoksa biri üzerinden mi devam edeceğim?

Hocalarım ayrıca ben bilişim bölümü öğrencisiyim şu an robotik kodlama ve nesne tabanlı yazılım dersleri görüyorum mesemde ikisini birden mi göreceğim yoksa biri üzerinden mi devam edeceğim?

Mesem'i ayrı bir okul gibi düşünün. Kendi içinde alanları ve dalları var. Siz anladığım kadarıyla bir MTAL öğrencisisiniz. Mesem'e geçiş yaptığınızda, bulduğunuz işletmeye göre alan ve dal belirlemesi yapılır. Örnek veriyorum bir berbere girerseniz alan ve dalınız, güzellik ve saç bakım adı altında erkek kuaförlüğü olur. Mesem'e kaydolduğunuzda lisenizle ilişiniz kesilir.

Mesem'i ayrı bir okul gibi düşünün. Kendi içinde alanları ve dalları var. Siz anladığım kadarıyla bir mtal öğrencisisiniz. Mesem'e geçiş yaptığınızda, bulduğunuz işletmeye göre alan ve dal belirlemesi yapılır. Örnek veriyorum bir berbere girerseniz alan ve dalınız, güzellik ve saç bakım adı altında erkek kuaförlüğü olur. Mesem'e kaydolduğunuzda lisenizle ilişiniz kesilir.

Hocam yazılımda para var yazılım geliştirme dalından ilerlemek istiyorum ben ayrıca baktımda aylık 2552 TL imiş sanırım, çok az değil mi bu? Asgari ücretin kat kat altı.

Yeni konular

Geri
Yukarı