Mesh sistem tavsiyesi

camaleddin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mesh sistem almak zorundayim evim buyuk oldugundan. Iki model arasinda kaldim, yardimci olursaniz sevinirim.
1:
2:

En buyuk etken 5GHz iyi is yapmasi ve kopma, ping sorunu yasatmamasi. Urunler ne kadar cabuk alirsam benim için o kadar iyi olur. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi kurarken cihazları imkanın varsa kablo ile bağlamanı tavsiye ederim.
2.4 GHz mesh kurdum kablosuz (omurga - birbiri ile kablosuz üzerinden haberleşen) bağlandığında ping ve hız düşmesi problemleri oluyor. 5GHz'de de benzer bir ping ve hız düşmesi yaşanabileceğini düşünüyorum.

Ayrıca S12'nin resimlerinden gördüğüm kadarı ile gigabit değil sanırım Ethernet portu. Ben 100 Mbit gibi gördüm.

Sistemi kurarken cihazları imkanın varsa kablo ile bağlamanı tavsiye ederim.
2.4 GHz mesh kurdum kablosuz (omurga - birbiri ile kablosuz üzerinden haberleşen) bağlandığında ping ve hız düşmesi problemleri oluyor. 5GHz'de de benzer bir ping ve hız düşmesi yaşanabileceğini düşünüyorum.

Ayrıca S12'nin resimlerinden gördüğüm kadarı ile gigabit değil sanırım Ethernet portu. Ben 100 Mbit gibi gördüm.
efendim ev yeni oldugundan ve 2 katli oldugunan kablo baglamam mumkun digil .oyuzden bu mesh sisteme bakiyom .sorma sebebimde o 2.4 ghz mesh sistemleri kotu oluyor bazi forumlarda 5 ghz destekli meshlerin sorunsuz calisdigini soyluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı