Meslek lisesinde 4 gün çalışıp 1 gün okula gitmek iş hayatına engel olur mu?

530546

Decipat
Başlık bulamadım ondan karışık gelmiş olabilir ama şöyle özetleyeyim hemen: Ben 4 gün işe gidip 1 gün okula gitsem bu ileriki iş hayatıma engel olur mu? Yani ben ileride bilgisayar mühendisi olmak istesem bu sebepten dolayı herhangi bir sorun yaşar mıyım? Yurt dışında iş bulmakta sorun çıkar mı? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Başlık bulamadım ondan karışık gelmiş olabilir ama şöyle özetleyeyim hemen: Ben 4 gün işe gidip 1 gün okula gitsem bu ileriki iş hayatıma engel olur mu? Yani ben ileride bilgisayar mühendisi olmak istesem bu sebepten dolayı herhangi bir sorun yaşar mıyım? Yurt dışında iş bulmakta sorun çıkar mı? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Sınıfta kalırsınız staj yapmıyorsanız yani bir sorun olmaz yurt dışında meslek lisesi zaten değerli bir şey kaybetmezsiniz diye biliyorum.

10 gün okula gitmediğinizde kalıyorsunuz hocam ortaokulda ilkokulda falan da var. 5 günü geçirirseniz belge alamazsınız düz karneyle geçersiniz.

Hocam bunun için ayrı bir program gerekiyor diye biliyorum okulun ilk günü müdür yardımcısı söylemişti programın tam adını hatırlamıyorum ama bir belge vs. de veriyorlarmış ve kalma gibi bir durum da söylemedi ama eğer ki kalacaksam bu işten vaz geçerim çünkü bilgisayar mühendisliği için üniversite lazım ve üniversite için de lise okumam lazım diye biliyorum ben şimdi cidden sınıfıta kalırmıyım?

Hocam bunun için ayrı bir program gerekiyor diye biliyorum okulun ilk günü müdür yardımcısı söylemişti programın tam adını hatırlamıyorum ama bir belge vs. de veriyorlarmış ve kalma gibi bir durum da söylemedi ama eğer ki kalacaksam bu işten vaz geçerim çünkü bilgisayar mühendisliği için üniversite lazım ve üniversite için de lise okumam lazım diye biliyorum ben şimdi cidden sınıfıta kalır mıyım?

Okulun stajı yoksa kalırsınız hocam yoksa herkes aynısnı yapardı cebine parada girer öğrencide olurdu fakat siz bu durumu müdür yaredımcınızla ben işte çalışıyorum staj olarak gösterebilmesini sağlar iseniz devamsılıktan kalmazsınız.

Okulun stajı yoksa kalırsınız hocam yoksa herkes aynısnı yapardı cebine parada girer öğrencide olurdu fakat siz bu durumu müdür yaredımcınızla ben işte çalışıyorum staj olarak gösterebilmesini sağlar iseniz devamsılıktan kalmazsınız.

Sağ olun hocam babam konuşacakmış.

Geri
Yukarı