Meslek lisesinde meslek derslerinden kalınırsa sınıfta kalınır mı?

dwaynejohnson

Decapat
Daha fazla  
Ben meslek lisesi öğrencisiyim ve meslek derslerimden net kalacağım ama edebiyatı geçeceğim, matematikten kalacağım. Geriye kalan tüm derslerden geçeceğim sınıfta kalır mıyım?

Meslek dersleri haftada 22 saat kaçla kaldığına bakar mesela 40 ile kaldıysan sıkıntı olmaz ama 15 ile kaldıysan diğer derslerden 85 al istersen hepsinden kurtarmaz.

Ben meslek lisesi öğrencisiyim ve meslek derslerimden net kalacağım ama edebiyatı geçeceğim, matematikten kalacağım. Geriye kalan tüm derslerden geçeceğim sınıfta kalır mıyım?

Meslek dersinden de kalıyorsan %100 kalacaksın demektir. Diğer derslerin 100 olsun meslek derslerin 50'nin altı olsa bile kalıyosun.

Meslek dersinden de kalıyorsan %100 kalacaksın demektir. Diğer derslerin 100 olsun meslek derslerin 50'nin altı olsa bile kalıyosun.

Böyle bir şey yok lise de muhasebe bölümü okumuştum 10.sınıfta muhasebeden kalmıştım 12 de verdim yani sınıfı geçiyorsun ama sorumlu 12.sınıfta verirsin alltaki dersleri sıkıntı olmuyor.

2. dönem çok iyi toparladım şu an 67 ortalamam var ve sınıfı geçiyorum.

Yalnız şunu yazmamın üstünden kaç ay geçmiş ama bunu yazarken daha her şey için çok erkendi daha 1. sınavlar yeni bitmişti ben kalacağım kalacağım diye zırlıyordum.

Kral bende bu dönem sadece meslek dersinden kalıyorum dönemi geçer miyim? 2. Dönem elektriğe geçeceğim 2. Dönem ortalamam rahat 80 olur. Sorumlu mu geçerim? Senin durum nedir?

Geri
Yukarı