Meslek lisesine devam etmek mi, Anadolu lisesine geçmek mi?

Cem Tibuk

Attopat
Uzun süredir kendimi yazılım alanında geliştirmeye çalışıyorum ve 'iyi' sayılabilecek bir noktaya da geldim. Meslek lisesine gittiğim için bilişim alanını tercih etmiştim fakat gelmedi. Şu anda tasarım alanına gidiyorum, ilk yıl pandemiden dolayı iyi-kötü geçti ve ikinci yıl Eylül ayı gibi başlayacak. AutoCAD gibi programların da eğitimi verildiği için bu alanda kalmayı düşünüyorum fakat el becerim olmadığı için Anadolu lisesine geçip geçmemek konusunda kararsız durumdayım.

Son düzenleme:
Ben 9 da anadoludaydım gayet iyi ortama sahiptim 10. sınıfta mesleğe geçtim her şeyim allak bullak oldu ortam rezalet 10. sınıfım tamamen rezil oldu karşı cinsle iletişimim sıfıra indi sosyal anksiyete sahibi oldum ekstradan öz güven düşüklüğü de geldi şu an son saniye Anadolu'ya geçtim evimin yakınlarındaki ve şimdi anlıyorum ki kendime cehennemi yaşatmışım 7.5-8 ay meslek de okudum bir tane bile iyi bir anım olmadı her lise benimki gibi olmaz ama yapacağın seçimi iyi düşün sakına gaza gelme çok pişman olursun dostum bu sözlerimi dikkate al.

Yeni konular

Geri
Yukarı