Mesleki eğitim merkezinden örgün eğitime geçebilir miyim?

Neden açık liseye geçtiniz, şimdi neden örgün eğitime geçmek istiyorsunuz? Yanlış anlamayın meraktan soruyorum ben de açığa geçmeyi planlıyorum.

Sınıfta kalacaktım devamsızlığım çoktu hastalık okuldan kaçmam derken iyice artmıştı, tek çarem oydu müdür yardimcisi geldi babami devamsizlik sildirmek yerine meseme geçirtmeye ikna etmiş geçtim dönemi kurtardım ama burada devam etmke istemiyorum.

Eninde sonunda zaten çalışacaksın neden sters yaptın ki.

Çalişacağım da belki üniversite okuyacağım, ayrıyeten şu an okula gitme şansim varken hayatı yaşama şansım varken neden işe gidip kendimi bu yaşta çürüteyim.

Sınıfta kalacaktım devamsızlığım çoktu hastalık okuldan kaçmam derken iyice artmıştı, tek çarem oydu müdür yardimcisi geldi babami devamsizlik sildirmek yerine meseme geçirtmeye ikna etmiş geçtim dönemi kurtardım ama burada devam etmke istemiyorum.

Çalişacağım da belki üniversite okuyacağım, ayrıyeten şu an okula gitme şansim varken hayatı yaşama şansım varken neden işe gidip kendimi bu yaşta çürüteyim.
Aynısı bende oldu biliyomusun tipatip aynısı bende birkalmak isitiyorum.

Bir hırsla, mesleki eğitim merkezine girdim, ben malım. Neyse devam edelim kısaca ben malım. Ya şu an okuluma dönmek istiyorum, okuyacağım bir hedefte koydum ya bekcilik ya polislik bu hedefi koydum, acaba dönebilir miyim? Vallahi billahi mallık yapmayın okul işte çalışmanın yanında tatil gibiymiş. Ya yediğim önümde yemediğim arkamda ne oldu bana rahatlıkmı battı anlamadım arkadaş. Kısaca mesleki eğitim merkezinden örgün eğitime geçebilir miyim soru bu, ben malım.

Ben mesemdeyim açık öğretime geçeceğim eylül'de. Sorumlu derslerim var matematik ve edebiyat açık liseye geçince vermek gerekiyor mu bu dersleri.

Ben direk mesemden örgüne geçeceğim örgün hayattır, mesem ise pişmanlık desem yalan olur sadece çalışma temposunu kaldıramadım.

BEYLER ŞİMDİ BİŞEY SORUCAM BEN MAÖL'DEYİM 11.SINIF AÖL'E GEÇSEM 11 DEN DEVAM EDERMIYIM ORDAN ORGUN EGITIME GECEBILIRMIYIM BİLEN VEYA YAPAN VARSA YAZABILIRMI

Geri
Yukarı