Mesut çevik'in ilginç DDU yorumu

Makaleler
9
Daha fazla  
Yıllardır DDU kullanırım. Böyle saçma bir şey olduğuna inanmıyorum açıkçası. Fakat Mesut Çevik'in bilgili biri de olduğunu düşünüyorum.

Ancak anlamadım, neden DDU'ya Driver Booster muamelesi yapmış? Bu programın ne zararı var?
IMG_20210122_015301.jpg

Win 10 dışında geri işletim sistemlerinde Driver Booster, Driver Pack, DriverMax hepsini kullanırım. Niye bu forumda bu kadar kavga çıktı, PC işi yapsanız ve her gün 5-6 format atsanız her bu sürücü programlarını kötüleyenler kullanacak.

Windows 10 dışında geri işletim sistemlerinde Driver Booster, Driver Pack, DriverMax hepsini kullanırım. Niye bu forumda bu kadar kavga çıktı, PC işi yapsanız ve her gün 5-6 format atsanız her bu sürücü programlarını kötüleyenler kullanacak.
Çünkü yanlış sürücüyü kuruyor ve sisteme zarar veriyor. Anlatmaktan gına geldi.

Moderatörsünüz ayrıca. Hâlâ nedenini bilmiyorsanız, şaşırtıcı. Ayrıca, anlam düşmesi var son cümlenizde. Anlaşılmıyor, ne demek istediğiniz.

AMD'nin kendi ekran kartları için sürücü kaldırma programı var zaten. AMD için söylediyse ihtimaller dahilinde olabilir, şahsen DDU kullanmıyorum ama Nvidia kullanıcıları için böyle bir alternatif yok.

Çünkü yanlış sürücüyü kuruyor ve sisteme zarar veriyor. Anlatmaktan gına geldi.

Moderatörsünüz ayrıca. Hâlâ nedenini bilmiyorsanız, şaşırtıcı. Ayrıca, anlam düşmesi var son cümlenizde. Anlaşılmıyor, ne demek istediğiniz.
"Sisteme zarar veriyor, yanlış sürücü kuruyor." Evdeki kullandığına istediğin yerden indir, önüne 5-6 PC gelince de tek tek indir. Usta 5 dakikada kovar.

Kendi PC'lerimde bile DB kullanıyorum, ne zararı arkadaş bu? Taratırsın, sonra bakarsın kontrol edersin kurdurursun. Sürü mantığı bu mevzu. :D

Yanılıyor bence. 1.5 yıldır RX 580 8 GB kullanıyorum ve DDU sayesinde birçok driver sorununu çözdüm. Hatta bir aralar Radeon Software uygulamasından çok DDU programını açar olmuştum. Madem kullanılırsa zararlı olabiliyor, AMD bey de düzgün driver sunsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı