Mesut Özil Fenerbahçe'ye katkı sağlar mı?

Kronik sakat* aboubakar bunları yapabiliyorsa 2 yıldır top görmeyen mesut neler yapar merak ediyorum. Ama şampiyon yapacak diyemeyiz.
Alanya'yı yeneceğiz kafa rahat. Galatasaray'da yenildi.

Beşiktaş daha yenilmedi hocam.

Rize'ye 2 sezon önce 6 mı 7 mi ne saplamıştık. Ben kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

mesut.jpg

Arkadaşlar havaalanına gelmiş diyorlar.

Maç eksiğine rağmen her ligde iş yapabilecek birisi, Süper Lig bu adam için çerez ama öncelikle takıma alışması lazım. Ozan'ın kesinlikle gitmemesi gerek, arkasında Gustavo ve Ozan gibi iki mükemmel oyuncu olursa orta sahayı ele geçirmek dolayısıyla maçları da kazanmak çok kolay olacak. Solda Perotti, sağda Pelkas, santrfor Samatta orta saha Mesut, Ozan, Gustavo... Allah'ım sana geliyorum 😍🥰

Yaşlanmış orta saha ve yaşlanmış forvet arasında dünya kadar fark var. Öyle Falcao'lara ve RvP'lere benzemez. Kimse koşması için getirmiyor Mesut'u. Kilit pasları için, orta sahada dinamo etkisi yaratması için getiriyorlar. Öyle ekstra bir form gerektirmiyor orta saha kısacası. Demem o ki Mesut Özil değil sadece Fenerbahçe, dünya üzerinde bulunan her kulübün isteyeceği ve katkı sağlayacağı bir oyuncu. + Olarak Acun abimiz Mesut'u getirirse Exxen'e üye olup Survivor'a oy atar ve sabah akşam TV8'i açık bırakırım :D

Geri
Yukarı