Mesut Özil hakkında düşünceleriniz nedir?

melih129

Hectopat
Benim görüşüm tabii ki Avrupa'daki performansını bekleyemeyiz ama sonuçta oyun kurucu 10 numara bir oyuncu ve Fenerbahçe'ye alex devinden sonra bir alex vakası daha lazım diye düşünüyorum. Bu adamın ölüsü bile iş yapar arkadaş. Olaya ayağında top tutması açısından bakmayın sadece forma satış açısından bile büyük reklam Fenerbahçe özil formasından yurt dışı dahil 1 milyon civarı forma satabileceklerini öngörüyor. Bir de bunu Falcao'yla karşılaştıranlar var. Tamam o da dünya yıldızı bir futbolcu ama aralarında büyük farklar var bunlardan bazıları, Falcao'yu Galatasaray sakat olduğunu bile bile aldı analiz 0, taraftarın yoğun ilgisiyle aldıklarını söylüyorlar. Mesut ise sakatlık yaşamış daha doğrusu kronik sakatlıkları olan bir oyuncu değil ve takımada Fenerbahçe'li olarak geliyor tabii ki Ali koçunda dediği gibi diğerleri el oğlu mesut ev oğlu. Aslında böyle transferleri şu takım yapmış bu takım yapmış diye bakmamak lazım bu oyuncuların hepsi birer markadır ve mesutun gelişi hem Türkiye ligini hem de Fenerbahçe'yi oldukça dünyaya tanıtacak diye düşünüyorum. (fenerbahçeliyim)

Not: Alex'in yerini tabii ki kimse tutamaz benim için karşılaştırma yapmadım linç atmayın bu konuda :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fenerbahçe için katkısı ne olur bilmiyorum ama ligimizi bir iki kademe yukarı taşıyabilecek potansiyeli olan bir oyuncu. Alışabilirse takıma da çok katkı sağlayacaktır.

6 maç, 0 gol, 0 asist.

EvVIkzZXEAIFN8a.jpg

Geri
Yukarı