Metal fırtına serisi okumaya değer mi?

İBEX_0709

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Bilişim teknolojileri / Yazılım alanı uzmanlığı
Herkese iyi geceler/ sabahlar/ öğlenler/ akşamlar.

Öyle aman aman kitap okuyan biri değilimdir fakat bu kitap serisini çok merak ediyorum, okuyan arkadaşlarım "Çok güzel seri, okumalısın" gibi şeyler söylediler.
Kitap serisi 115 TL

Kitapyurdu, Kitapla buluşmanın en kolay yolu

Sizce verilmeli mi, nasıl kitap olursa olsun okurum, yani herhalde beni sarar, sarmasa bile okurum yani?

Yoksa verilmemeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. elini de alabilirsin ama param var değer diyorsan al çünkü ben olsam bende alırdım ama tabii ki başka türde bir seri alırdım çünkü beni savaş vb. konular tatmin etmiyor 115 tabii ki çok ama Türkiye işte hem en ucuzu 115. 500'lere bile dayanacak bir seri. Eğer konusu seni tatmin ediyorsa al.Çünkü bir köşede okumasak bile hatıra kalması ve tasarımı da güzelse güzel his veriyorlar.

Son düzenleme:
Askeriye, coğrafya ve tarih ilgin var ise okumanı öneririm. Daha çok genç kafası için uygun bir kitap. Lise çağındaysan coğrafya dersinde de faydasını görürsün.

Askeriye, coğrafya ve tarih ilgin var ise okumanı öneririm. Daha çok genç kafası için uygun bir kitap. Lise çağındaysan coğrafya dersinde de faydasını görürsün.
Lise 11'e geçiyorum hocam askeriye ve coğrafyaya'da ilgim var.
Kitap nasıl bilmiyorum ama şunu fark ettim attığın linkteki ürün de 1.kitap yok.
Evet bende farkettim hocam.

Geri
Yukarı