Çözüldü Metal Gear Rising Revengeance blok tuşu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erdi Batın

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar hiçbir yerde yok ya. Blok tuşu ne söyler misiniz kafayı yiyeceğim boss bir kez vurdumu adamın ağzıma etmesini izlemekten başka hiçbir şey yapamıyorum ya. Parry deseniz sadece normal saldırılara yapılabiliyor sanırım daha yarım saatim kafayı yiyeceğim Allah aşkına yardım edin hiçbir yerde yazmıyor blok tuşu şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Tamamdır arkadaşlar, buldum. Oyunda blok değil, parry varmış. Ben ona alışamadığım için bu kadar zırlamışım fakat çözdükten sonra çok zevkli bir oyun. Teşekkürler her şey için.
Vurarak
Arkadaşlar hiçbir yerde yok ya. Blok tuşu ne söyler misiniz kafayı yiyeceğim boss bir kez vurdumu adamın ağzıma etmesini izlemekten başka hiçbir şey yapamıyorum ya. Parry deseniz sadece normal saldırılara yapılabiliyor sanırım daha yarım saatim kafayı yiyeceğim Allah aşkına yardım edin hiçbir yerde yazmıyor blok tuşu şimdiden teşekkürler.

Klavye fareyle oynuyorsanız vuruşları parrylemek için vuran düşmanın olduğu yöne doğru tıklayıp sol tıka basın. Örneğin düşman önünüzdeyse o vururken W + sol tık. Eğer vuran kişinin silahı sarı şekilde parlıyorsa bu vuruşu parrylemezsiniz, çekilmeniz gerekiyor.

Link yasak mı bilmiyorum ama bir videoda adam dümdüz blok atıyordu. Kanalın ismi vites kutusu benim oradan kafam karıştı.

1655287477101.png

Blok işte değil mi ne bu kafam karıştı iyice

Son düzenleme:
Eğer kontrolcü ile oynuyorsanız saldırının geldiği yöne dönüp PlayStation kontrolcüsünde kare tuşu, Xbox kontrolcüsünde X olacak şekilde bu tuşa basmanız lazım.

Tamamdır arkadaşlar, buldum. Oyunda blok değil, parry varmış. Ben ona alışamadığım için bu kadar zırlamışım fakat çözdükten sonra çok zevkli bir oyun. Teşekkürler her şey için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı