Metal Gear Solid 4 PC'de oynanır mı?

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar MGS V Phantom Pain ile yeni tanıştım oynamaya başladım ve böyle metal Gear Solid oyunu mu olur deyip an itibarıyla zevkle oynamayı bırakmış durumdayım belki tamamen de bırakabilirim :D Hiç oynamadığım serinin 4. oyunu bilgisayarda nasıl oynayabilirim illa PS3 emulatorle mi? Veyahut PS3 emulator bu oyunu sistemimde kasmadan çalıştırır mı? Daha önce hiç kullanmadım sorunlu bir emulator diye biliyorum.

• GTX 1050 Ti 2 GB.
  • Intel Core i5 3470 3.20 GHz 4 cpus.
  • 8 GB RAM DDR3.
  • 450 GB alanlı HDD disk.

Oynanabiliyor ama sorunlu.
Bu linkten de göreceğiniz üzere. Çökme yaşamanız gayet normal olacaktır. Onunla ilgili bir rehber yapmayı planlıyorum. 3. oyun için bir rehberim mevcut.

Oynanabiliyor ama sorunlu.
Bu linkten de göreceğiniz üzere. Çökme yaşamanız gayet normal olacaktır. Onunla ilgili bir rehber yapmayı planlıyorum. 3. oyun için bir rehberim mevcut.
Attığınız yerde en altta bir yama mevcut diyor bunu yaparsanız çökme olmaz diyor deneyebilirim teşekkürler. Yaparsanız iyi olur, 3. oyunu zaten sıkıntısız bir şekilde bitirdim Pcsx2 ile :) Ps3 emulator neden bu zamana kadar gelişme gösteremedi bu teknolojilere rağmen onu merak ediyorum.

PS3 emulator neden bu zamana kadar gelişme gösteremedi bu teknolojilere rağmen onu merak ediyorum.
Gelisme gosterdi de sizin haberiniz olmamis sanirim. Bir de soyle bir sey var tabii;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dusunursek, hayir.
GTA 5 i ultra da açıyor bu sistem neden Gta 5 örneğini verdim bu devirde de gayet iyi grafiklere sahip. Ama emulatorun acizliği için söylediyseniz haklısınız ama ben kasıcağını düşünmüyorum Mgs 3 ile çok farkı yok grafiklerinin Ps3 emulatorde oyun ne kadar sorunlu ona bağlı bence daha çok.

Attığınız yerde en altta bir yama mevcut diyor bunu yaparsanız çökme olmaz diyor deneyebilirim teşekkürler. Yaparsanız iyi olur, 3. oyunu zaten sıkıntısız bir şekilde bitirdim Pcsx2 ile :) Ps3 emulator neden bu zamana kadar gelişme gösteremedi bu teknolojilere rağmen onu merak ediyorum.
En büyük sebebi CELL mimarisi. Eğer acil ise, sizin yarın veya öbür gün bir MGS4 rehberi yapmaya çalışırım.

Olabilir oyunu oynamak istiyorum bir an önce sevinirim tabii ki zahmet olmazsa. CELL mimarisi dediğiniz şey nedir PS3 ün bir parçası falan mı onun için mi Pc ye uyarlanamıyor iyi şekilde?
PS3'e özel bir şey. Sırf bu yüzden, PS3'e oyun çıkarmanın PC'ye oyun çıkarmaktan daha zor olduğundan bile bahsedilmişti. Çok saçma bir mimari.

Yeni konular

Geri
Yukarı