Çözüldü Metal Gear Solid V: Ground Zeroes açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Melorin_0102

Hectopat
Yer
Erzurum/Aziziye Ilıca
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den metal Gear Solid v: Ground zeroes oyununu aldım ancak ne zaman açmaya çalışsam giriş ekranında yapımcı firmanın logosu gelip kapanıyor, ardından 24 MB'lık bir dosya indiriyor, sonra yine kapanıyor.

2021-05-06 (2).png

Ve aşağıdaki gibi bir hata veriyor bilen var mı?

2021-05-06 (4).png

Çözüm
Tamam uzun uğraşlar sonucu oldu oyun açıldı ve söylemek gerek 1 görev 3 saat sürdü daha 5 görevde var oyun çok güzel. 4 liraya bayağı kaliteli çıktı.
Tamam uzun uğraşlar sonucu oldu oyun açıldı ve söylemek gerek 1 görev 3 saat sürdü daha 5 görevde var oyun çok güzel. 4 liraya bayağı kaliteli çıktı.

Tamam sorunu anladım oyunun açılmasını sağlayan uygulama iconu'nu antivirüs programı virus olarak algılayıp her defasında siliyormuş.
İndirip kur.

X64 ve x86 olanı tikle ve indirip kur.

@mertpivvo DirectX 11 indirilen bir şey değil. Attığınız site de hiç güvenilir gelmedi. 2013 kütüphanelerinde sorun olduğunu nerden tespit ettiniz?
Sorun için, antivirüs yazılımı arkada açıkçsa kapatın. Oyunu başlatmadan dosyaları doğrulamayı deneyin, bakalım ne tepki verecek.

@mertpivvo DirectX 11 indirilen bir şey değil. Attığınız site de hiç güvenilir gelmedi. 2013 kütüphanelerinde sorun olduğunu nerden tespit ettiniz?
Sorun için, antivirüs yazılımı arkada açıkçsa kapatın. Oyunu başlatmadan dosyaları doğrulamayı deneyin, bakalım ne tepki verecek.
Eksik dx11 dll dosyaları olabilir.
Attığım site güvenilir bayağı bir dosya indirdim. Filehorse sitesinden bir habersen öneririm paylaştıkları dosyalarda malware'lara rastlamazsın.

DirectX 11 indirilen bir şey değil, onu demeye çalışıyorum. Eksik DirectX dosyası olduğunu düşünüyorsanız indirme aracının bağlantısını paylaşın lütfen. O tarz sitelere güvenmemek lazım.
Siteyi kullanmadan "o tarz sitelere güvenmemek lazım" tamamda ne tarz? :D
DirectX 11 indirilen bir şey değil, onu demeye çalışıyorum. Eksik DirectX dosyası olduğunu düşünüyorsanız indirme aracının bağlantısını paylaşın lütfen. O tarz sitelere güvenmemek lazım.
DirectX indirilen bir şey, offline kurulum linkini atttım ben.

Şimdi çok ilginç bir şey oldu 3 dk oynamış gösterilen oyun bir anda 23 dk gösteriyor.
2021-05-06 (7).png

Çıldırıcam 🙃

DirectX 12 var bende kontrol ettim ama DirectX 11 mi gerekiyor bu oyun için.

Şimdi çok ilginç bir şey oldu 3 dk oynamış gösterilen oyun bir anda 23 dk gösteriyor.
Eki Görüntüle 1011041
Çıldırıcam 🙃

DirectX 12 var bende kontrol ettim ama DirectX 11 mi gerekiyor bu oyun için.
Öyle bir şey değil o. Arkada çalışan bir antivirüs yazılımı var mı? Varsa kapatıp sonrasında dosyaların bütünlüğünü doğrulayarak deneyin. Emin değilim ama belki Process Monitor raporuyla da çözebiliriz. Onu da paylaşabilirsiniz.

Tamam sorunu anladım oyunun açılmasını sağlayan uygulama iconu'nu antivirüs programı virus olarak algılayıp her defasında siliyormuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı