Metan gaz laptopa zarar verir mi?

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Soracağım soru rahatsız edebilir, bu yüzden başta uyarmak istiyorum.

Yaklaşık 4 aydır dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Genellikle masada kullanıyorum fakat yorgun hissettiğim zamanlar uzanıp kucağımın üstünde kullanıyorum. Bilgisayarın hava verdiği delikler aşağıda. Malum insanım, gaz çıkarıyorum. Gaz çıkarırken, çıkardığım gaz hava deliklerinden girip bir zarar verir ya da koku yüzünden bir şey olur diye laptopu kaldırıyorum. Sizce buna gerek var mı? Çıkarılan gaz sisteme zarar verir mi?

Selamlar herkese. Soracağım soru rahatsız edebilir, bu yüzden başta uyarmak istiyorum.

Yaklaşık 4 aydır dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Genellikle masada kullanıyorum fakat yorgun hissettiğim zamanlar uzanıp kucağımın üstünde kullanıyorum. Bilgisayarın hava verdiği delikler aşağıda. Malum insanım, gaz çıkarıyorum. Gaz çıkarırken, çıkardığım gaz hava deliklerinden girip bir zarar verir ya da koku yüzünden bir şey olur diye laptopu kaldırıyorum. Sizce buna gerek var mı? Çıkarılan gaz sisteme zarar verir mi?
Bence zarar vermez. Ama sigara içmek zarar verir.

Malum insanım, gaz çıkarıyorum. Gaz çıkarırken, çıkardığım gaz hava deliklerinden girip bir zarar verir ya da koku yüzünden bir şey olur diye laptopu kaldırıyorum.
Hahah :D ne?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dışkınızı çıkaracak kadar fazla yapmazsanız muhtemelen vermez :D

Technopat'ta ilginç bir soru ile karşı karşıyayız. Bence bu soruyu düşünmemelisin. :) Çünkü bir zararı olmaz ama bilerek içine doğru yapma.
Screenshot_2021-10-13_16-53-31.png

Kural 1: Bilgisayara gaz çıkarılırken direkt bilgisayara doğru yapılmamalı, aksine tuvalete gidilmelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı