Metaverse'te Arsa Alma

OVR üzerinden alınabiliyor sanırım. Az önce ben de BPT de haber gördüm araştırdım o siteyi buldum. Tam konuyu açacakken sizi gördüm. Bilen birileri vardır umarım.

Sanırım bir çok farklı platform ve site üzerinden alabiliyoruz. O yüzden hiç mantıklı bir şey değil. OVR üzerinden adamın biri benle aynı yeri aldıysa. Benim arsam earth2.io üzerinde diyelim adam geldi OVR den aldı. Ne yapacaz mevzu mu çıkaracaz? Saçmalıkmış bence.
Zaten olay öyle, metaverse’de arsa diye bir şey yok. Bir adam bir site yapıyor sen de almış gibi yapıp başkasına daha yüksek fiyattan satmaya çalışıyorsun, “Gerçek metaverse satış yeri” gibi bir yer yok.

Sanırım bir çok farklı platform ve site üzerinden alabiliyoruz. O yüzden hiç mantıklı bir şey değil. OVR üzerinden adamın biri benle aynı yeri aldıysa. Benim arsam earth2.io üzerinde diyelim adam geldi OVR den aldı. Ne yapacaz mevzu mu çıkaracaz? Saçmalıkmış bence.
Baseball sopalarını çıkarıp dalalım hocam. Türkiye'de sopadan bol ne var. :)

Enayiden çok ne var hocam. Yok arsa varmışta en lüks yerden satın alıyormuşsun. Asıl güldüğüm buna inanıp arka planda bir sürü insanı zenginleştirip elinde ki paradan olanlar.

Aynısını bitcoindede diyordunuz :) şu anda alınan arsaların fiyatları çok yükseldi ve insanlar arasında satışlar başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı