Metin 2 eski hesaba girme

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
Bundan 1 sene kadar önce oyuna tekrar başlamış ve 30 Level'a kadar oynamıştım sonra yine ara vermek zorunda kaldım. Bugün tekrar başlayım dedim ve oyun içi login kalkmış onun yerine Gameforge istemcisi var. Benim 30 level hesabıma ne oldu bilmiyorum nasıl ulaşacağımı da bilmiyorum önceden Metin 2'ye internetten giriş yapılıyordu ama şimdi o da olmuyor serverlar birleşti diyorlar yani benim hesabım silindi mi yoksa duruyor mu?

Bundan 1 sene kadar önce oyuna tekrar başlamış ve 30 Level'a kadar oynamıştım sonra yine ara vermek zorunda kaldım. Bugün tekrar başlayım dedim ve oyun içi login kalkmış onun yerine Gameforge istemcisi var. Benim 30 level hesabıma ne oldu bilmiyorum nasıl ulaşacağımı da bilmiyorum önceden Metin 2'ye internetten giriş yapılıyordu ama şimdi o da olmuyor serverlar birleşti diyorlar yani benim hesabım silindi mi yoksa duruyor mu?
Herhangi bir mail adresi ile Gameforge istemcisine kayıt ol. Daha sonra kütüphaneden Metin2 kısmına girip + tuşuna bas. Hesap ekle de. Eski hesabının kullanıcı adını şifresini gir.

Oyuna daha önceden Steam üzerinden mi giriyordunuz yoksa Metin 2'nin Launcher'ı üzerinden mi?
Steam değil normal metin 2 istemcisi.
Herhangi bir mail adresi ile Gameforge istemcisine kayıt ol. Daha sonra kütüphaneden Metin2 kısmına girip + tuşuna bas. Hesap ekle de. Eski hesabının kullanıcı adını şifresini gir.
Eski char ve itemlerim gelir mi o zaman hesap eklendi şuan ama bana bayrak seçtiriyor şuanlık.

Son düzenleme:
PVP mi öneriyorsunuz bir de kalkıp TR para tuzağı oldu diyorsunuz. "12" yıl Metin 2 oynadım defalarca hem PVP hem TR serverlarında oynadım her PVP sunucusu istisnasız kapandı Pvp'ye yönlendirmeyin insanları insanlar emek veriyor.

Oncelikle onerdigim PVP server 2014 yilindan beri aktif 6 senedir acik korkmayin emeginiz bosa gitmez ve ben bundan once TR oynuyordum oyunun civigi cikti ve her şey paraya bagli paran varsa TR'de guclusun rinamt2 boyle degil Metin 2'nin ilk hali biraz arastirirsan anlarsin.

Oncelikle onerdigim PVP server 2014 yilindan beri aktif 6 senedir acik korkmayin emeginiz bosa gitmez ve ben bundan once TR oynuyordum oyunun civigi cikti ve her şey paraya bagli paran varsa TR'de guclusun rinamt2 boyle degil Metin 2'nin ilk hali biraz arastirirsan anlarsin.
Ah, ah eski hali diyor kardeşim oyun ilk çıktığında 75 level da başlıyordu üzerinden yıllar geçti hala aynı şeyler mi olsun istiyorsun hala siyah çelik mi giyelim? Oyun güncellenecek tabii ki beğenmiyorsanız oynamayın. Her şey paraya bağlı diyorsunuz nasıl ya? Oyun da ki eventler sayesinde 5. efsundan tutun efsun nesnesine kadar her şeyi alabiliyoruz oyuna para yatırmadan daha ne istiyorsunuz? Neresi P2W bu oyunun? Ayrıca Rina Mt2 ile TR nin hiç alakası yok 65 başlayıp 250 bitmek nedir? Oyun da TR de olmayan saçma sapan itemlar var. Oynamayın oynattırmayın zamanında Metin 2 TC de kapanmaz diyordunuz GF kapattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı