Metin 2 Tepki Vermiyor

Oyunun yüklü olduğuyerde "Settings" dosyası yada "Config" dosyası olmalı. Orada sağda seçeneklerden "Gpu" - "CPU" Yazan yeri otomatik olarak seçildiğinden emin ol
sol üstten çözününürlükten bilgisayarın ile uyumlu çözünürlülüğü seçtiğine emin ol
Ayrıca son olarak oyunu tam ekran oynarsanız daha performanslı olabilir bunları deneyin yorumunuzu bekliyorum.

Oyunun yüklü olduğuyerde "Settings" dosyası yada "Config" dosyası olmalı. Orada sağda seçeneklerden "Gpu" - "CPU" Yazan yeri otomatik olarak seçildiğinden emin ol
sol üstten çözününürlükten bilgisayarın ile uyumlu çözünürlülüğü seçtiğine emin ol
Ayrıca son olarak oyunu tam ekran oynarsanız daha performanslı olabilir bunları deneyin yorumunuzu bekliyorum.
Malesef hepsini kurcaladım işe yaramıyor saltanatın hile engelleme programıyla ilgili sıkıntı olabileceğini düşünüyorum anlayan birisi şu dosyası kontrol etse işi çözeceğiz :)

Yıllarımı verdiğim ve sorunu hiçbir zaman eksik olmayan, maalesef her sorununu oyuncunun kendisinin çözmesi gereken oyun. Her hangi bir hata kodu veriyorsa internette bu kodu aratın duruma göre bunları uygulamaya çalışın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı