Metin 2 vs Knight Online

igrahiga

Femtopat
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
Selam ben igrahiga. Bir cok kisinin bu soru yuzunden oyunculari 2'ye bolen oyunlar olan "Metin2" ve "Knight online". Sizce bu ikisinden hangisi daha iyi? Cekismeli bir soru olucak gibi ­čśü.

Cevabinizi bekliyorum
-igrahiga

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Kat─▒l─▒m
31 Aral─▒k 2019
Makaleler
1
├ç├Âz├╝mler
25
Yer
Trabzon
┼×uan hi├žbirisi.

Zaman─▒nda e─členmek i├žin Metin2, para kazanmak i├žin Knight.
Bu arada bu oyunlar ve t├╝revleri batakl─▒kt─▒r, bir ├žok gencin e─čitim hayat─▒n─▒ s├Âm├╝rm├╝┼čt├╝r. Katt─▒klar─▒ + n─▒n yan─▒nda g├Ât├╝rd├╝kleri fazlad─▒r.

Yszuf

Hectopat
Kat─▒l─▒m
13 Temmuz 2019
├ç├Âz├╝mler
10
Yer
Rusya
E─čer para kazanmak gibi bir hedefin varsa Knight Online daha iyi bir se├žim olacakt─▒r. E─čer arkada┼č─▒nla tak─▒lacak isen de Metin2 daha iyi bir se├žim olacakt─▒r. Yakla┼č─▒k 1 sene ├Ânce Metin2'ye girdim, eskisi gibi de─čil ├žok bozulmu┼č.

Furkan100

Picopat
Kat─▒l─▒m
15 Haziran 2021
Metin2'nin ayr─▒ kitlesi var Knight Online'nin ayr─▒ o y├╝zden oynamad─▒─č─▒m bir oyuna yorum yapmak do─čru olmaz ben Metin2 oynad─▒m oynamad─▒─č─▒m bir oyuna yorum yapmamam.

Paul Kellerman

Kilopat
Kat─▒l─▒m
9 Haziran 2014
Makaleler
4
├ç├Âz├╝mler
7
Yer
Chicago, Illinois
─░ki oyun da zaman kayb─▒. ─░lk ├ž─▒kt─▒klar─▒ zamanlar─▒ hat─▒rlar─▒m arkada┼člarla, kuzenlerle epey keyif al─▒rd─▒k ama cazibesini y─▒llar ge├žtik├že benim g├Âz├╝mde yitirdi.

KS
KS
igrahiga

igrahiga

Femtopat
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
peki nasil para kazanacam?
┼×uan hi├žbirisi.

Zaman─▒nda e─členmek i├žin Metin2, para kazanmak i├žin Knight.
Bu arada bu oyunlar ve t├╝revleri batakl─▒kt─▒r, bir ├žok gencin e─čitim hayat─▒n─▒ s├Âm├╝rm├╝┼čt├╝r. Katt─▒klar─▒ + n─▒n yan─▒nda g├Ât├╝rd├╝kleri fazlad─▒r.

hadiordandeli

Decapat
Kat─▒l─▒m
27 Eyl├╝l 2019
├ç├Âz├╝mler
3
Yer
localhost
03304D00-B25F-4EA3-9F7E-77768A659B3B.jpeg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Yukar─▒