Çözüldü Metin 2'de Won satmak neden kurallara aykırı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Dostlarım, won almak veya won satmak neden Metin 2 yönetimine aykırı bir durum ki?
İnsanlar emekleri ile kazandıklarını, makul bir fiyata satabilir yani.

Rol yapmadır.

Ne bekliyor yöneticiler anlamadım. Fahiş fiyatlar ile ve oyunun zorluğu insanlar won almaya itiyor.
Pay to Win acayip derecede işliyor.

Çok saçma ya.

İnsanlar yangını kasar, satar veya alır. Bu durum onları niye ilgilendiriyor anlamadım.
Sanki kendileri satmıyormuş gibi davranıyorlar.

Normalde Metin2'nin tasarlanma şekli bu değil. Bizim ülkemizde her şey pahalı. Ekonomisi normal bir ülkede yaşıyor olsaydın ve Metin2 oyun yönetimi hilelerle gerçekten savaşıyor olsaydı bu oyun şu an bu kadar yerden yere vurulmazdı. İşin özü ekonomi berbat ve insanlar serbest bir piyasa oluşturmuşlar oyun dışında. Oyun yönetiminin buna bayrak tutacak hali yok elbette. Dolayısıyla yasa dışı. Keza her oyunda böyle.

Son düzenleme:
Dostlarım, won almak veya won satmak neden Metin 2 yönetimine aykırı bir durum ki?
İnsanlar emekleri ile kazandıklarını, makul bir fiyata satabilir yani.

Rol yapmadır.

Ne bekliyor yöneticiler anlamadım. Fahiş fiyatlar ile ve oyunun zorluğu insanlar won almaya itiyor.
Pay to Win acayip derecede işliyor.

Çok saçma ya.

İnsanlar yangını kasar, satar veya alır. Bu durum onları niye ilgilendiriyor anlamadım.
Sanki kendileri satmıyormuş gibi davranıyorlar.
Metin2'yi bir kenara bırak, herhangi bir mecradan gelir elde etmenin şartları ve sorumluluklarını araştırırsan anlarsın.

Öncelikle TR oynuyorsan vay haline. PVP oynuyorsan meh. MT2 tamamen para tuzagı bir oyundur. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hala oynuyorum. İlk çıktığı zaman da oynuyordum. Won konusuna gelecek olursak. Genelde market fiyatlarından daha ucuza satılığı için yasaklanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güya yasak ama Twitch'te yayın açan pek çok ünlü Metin 2 yayıncısı bile cayır cayır won satıyor. Botçuları bilemem ama farm yoluyla won elde edip satanların ezici çoğunluğunu pek tespit ettiklerini veya işlem yaptıklarını sanmıyorum. Millet o meley çarlarını boşa dizmiyor. Oyun falan umurunda değil çoğunun, ek gelir kapısı haline çevirmişler oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı