Metin2 pazar yeri donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mkf1905

Hectopat
Merhabalar.

AMD Ryzen 5 2600X işlemci
NVIDIA GTX 1070 Ekran Kartı
16 GB 3000 MHz RAM

Özelliklerine sahip bilgisayarımda Metin2 Pazar yerinde simge durumu veya açık halde beklemesi önemli değil. Karakter bir süre sonra (bazen 2 dk bazen 5 dk) donup kalıyor. Sadece görev yöneticisinden kapatabiliyorum. Bilgisi olan, bu durumla karşılaşan var mı? AMD kaynaklı mıdır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

AMD Ryzen 5 2600X işlemci
NVIDIA GTX 1070 Ekran Kartı
16 GB 3000 MHz RAM

Özelliklerine sahip bilgisayarımda Metin2 Pazar yerinde simge durumu veya açık halde beklemesi önemli değil. Karakter bir süre sonra (bazen 2 dk bazen 5 dk) donup kalıyor. Sadece görev yöneticisinden kapatabiliyorum. Bilgisi olan, bu durumla karşılaşan var mı? AMD kaynaklı mıdır sizce?
Metin2 oynayan biri olarak; PVP serverlarda bile bu durum var.

Bazı kişilerde olmuyordu ya yayıncılarda görmüştüm.
Yayıncılar edit yapıyor videoya. Belki o yüzden görünmüyordur.
Hayır sorun sizlik değil çoğu kişide böyle oluyor bu sorunu bende yaşıyorum Metin2'nin hatası maalesef.
Yani ben sadece bende oluyor sanıyordum. Genel bir sıkıntı yani. Teşekkür ederim cevap için.
Bilgisayar ile alakalı bir durum değil. Oyun 2005 yılında piyasaya çıktı ve halâ aynı clienti kullanıyorlar.
Yani 2005'den beri bu kadar paranın döndüğü bir oyunda bu kadar az gelişme çok saçma geliyor. 😔
Metin2 oynayan biri olarak; PVP serverlarda bile bu durum var.
Rohan oynadım reis bu kadar değildi ya belki aynı kalabalığa sahip değil ama bilmiyorum ya çok saçma.

Metin2 Remastered gelse keşke 2021 grafikleri ile ah ah hayal dünyası :D
Bir arkadaşım intel tabanlı işlemcilerde bu sorunun olmadığını söylemişti. Sizde de mevcut mudur bu hata? Bu mantığa göre offline pazar harici pazar açamayacağız açsak da satılıp satılmadığına Görev Yöneticisi'nden kapatıp tekrar açarak bakacağız öyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı