Metin2 PvP sunucularından virüs bulaşır mı?

332707

Hectopat
Metin2 oynamak istiyorum ama TR oynamayacağım ve sistemim yeni olduğu için PvP sunucu indirmeye korkuyorum virüs bulaşacak diye çünkü eskiden sürekli PvP indirip oynardım, birden TR hesabım soyulmuştu ve virüs programım her PvP'de virüs buluyordu. Sunucuların güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim? Hangilerine güvenebiliriz?

Metin2 oynamak istiyorum ama TR oynamayacağım ve sistemim yeni olduğu için PvP sunucu indirmeye korkuyorum virüs bulaşacak diye çünkü eskiden sürekli PvP indirip oynardım, birden TR hesabım soyulmuştu ve virüs programım her PvP'de virüs buluyordu. Sunucuların güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim? Hangilerine güvenebiliriz?
Bulaşmaz.

Bir ara torrentten oyun indirdim ve Metin2 PvP sunucusunda oynuyordum. Bilgisayara virüs bulaştı ve format atmak zorunda kalmıştım. PvP'ye suç atmıyorum ama bence %100 güvenli denilemez.

Bundan 3-4 sene önce Metin2 PvP oynadığım zamanlarda sırf insanların Metin2 TR hesap bilgisini çalmak için veya virüs bulaştırmak için açılan sahte siteler ve gerçekten açılan sunucular vardı, kaliteli bir antivirüs kullanıyorsan ve PvP de açtığın hesapların kullanıcı adı ve şifresi farklıysa bir şey olmaz.

Her şey olabilir hocam çok güvenilir olmayan pvp sunucularında illa vardır.

Geri
Yukarı