Metin2 server bakımı ne kadar sürüyor?

En son "FastFood" adlı GM gelmişti ve "DerinDarbe" kovulmuştu ama bir değişiklik olmadı hileler devam ediyor, oynamayın. 12 yılımı verdim bu oyuna.
ben birileriyle dövüşmek yerine kasmayı düşünüyorum eğer başlatabilirsem oyuna arkadaşlarımla vs atarım bide vs atarken ölünce tüm itemler gidiyormu 1, para gidiyormu 2
CH'ler fark etmez hepsi bir sunucuya bağlı ama serverlar aynı sunucuya bağlıdır diye düşünüyorum. 1 - 2 saate açacaklardır kendi Metin 2'nin kendi forumundan olayı takip edebilirsiniz. Güncellemeler de oradan duyuruluyor. Bazen oyunu bozuyorlar günlerce açılmadığı oluyor özellikle büyük güncellemelerde oluyor bu olay bir ara AMD kullanıcıları giremiyordu.
bazı sunucular vipler ve oyuna yeni kayıt olanlar için açılmış ben steamden giriyorum acaba o yüzden mi giremiyorum yeni başlamama ramen

vs atarken ölünce tüm itemler gidiyor mu 1, para gidiyor mu 2.

Hayır gitmiyor eğer hesabını serbeste alıp başkalarını kesersen zalime kadar düşüyorsun eğer başkası seni keserse öyle iken o zaman üstündeki itemlerden birini kaybetme ihtimalin var ama 50 lvl üstü için geçerli olması lazım Lucy'nin yüzüğünü takarak engelleyebiliyorsun.

ben birileriyle dövüşmek yerine kasmayı düşünüyorum eğer başlatabilirsem oyuna arkadaşlarımla vs atarım bide vs atarken ölünce tüm itemler gidiyormu 1, para gidiyormu 2

bazı sunucular vipler ve oyuna yeni kayıt olanlar için açılmış ben steamden giriyorum acaba o yüzden mi giremiyorum yeni başlamama ramen
Ayın 19'un da sunucuları birleştireceklermiş, oyuna başlayasım geldi fakat başlamayacağım. Neyse konumuza döneyim eğer zalim isen eşya düşer değilsen düşmez ama WS açarsanız zalim olsan da item düşmez. Bir sunucu VIP o da WS sunucusu o sunucuda kapanacaktı en son.

@Silinen üye sunucuları birleştirince ne oluyor
Sunucu dengelemesi ama sürekli yapılıyor artık senede 1 defa sunucu birleştirmezlerse rahat edemezler. Oyuncularda oynayacak adam gibi MMORPG bulamayınca bırakıyor ve bir süre dönmediği için oyuncu azalıyor o sırada server birleştiriyorlar ama siz siz olun ve Metin 2'ye başlamayın gidin yazılım dili falan öğrenin veya başka oyuna başlayın gerçekten Metin 2 devri bitti. İnferna'ya bakabilirsiniz Knight ve Metin 2 birleşimi bir MMORPG'dir kendisi.

Metin2 seviliyor ha hala :). Bende oynamadım hiç oynamayı düşünüyordum. İyi oldu bu konu :).

Seveni de sevmeyeni de mevcut hocam, şahsen severken iğrendirdiler.

Evet gerekli cevaplar verilmiş. Bu arada neden oynanmasın? Knight Online ve Metin2 Türkiye'de en çok oynanan 2 MMORPG. :D Ha ben artık Black Desert falan oynuyorum ama Knight Online'ı ve LoL'ü tamamen bırakacağımı sanmıyorum.

Knight Online'yi benimde bırakabileceğimi düşünmüyorum ara ara girerim, aynı şekilde Metin2'ye de yılda minimum bir kere girerim ancak Knight vazgeçilmezim, o PK alanı beni benden alıyor ekipte var girdikçe pk atıyoruz, haftada en kötü birkaç gün girmeye çalışıyorum.

En son "FastFood" adlı GM gelmişti ve "DerinDarbe" kovulmuştu ama bir değişiklik olmadı hileler devam ediyor, oynamayın. 12 yılımı verdim bu oyuna.

GM değişmesi iyi olmuş ama hilelerin olması can sıkıcı..

anadolu ch1

şimdi metin2'ye başlama zamanı okullarda tatil saatlerce bilgisayar başında oynamak için efsane

Anadolu güzel ya :) Eski Truva oyuncusuyum ^_^

Ölünce itemler Sıralama Puanın - 'lerdeyse gider, Agresif, Hileli, Zalim vb. şekilde Serbest'e açıp insanları kestikçe sıralaman düşer üstünde Lucy'nin yüzüğü yoksa üstündeki itemler düşer, Para gitmez. Ancak düello şeklinde vs atarken ölsende herhangi bir item veya para gitmez.

Metin2 mi eski anılarım canlandı tekrar oynamaya karar verdim Vatan2 diye bir server mı ne açılıyormuş yada önerebileceğiniz server var mı? Bu Metin2 Forum’u açmaya karar verdik ama işe yararmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı